Proč už není v Baníku kapitánem Frydrych, ale Greguš?

Proč už není v Baníku kapitánem Frydrych, ale Greguš?

Na nepříjemný debakl s Libercem se v Baníku Ostrava, kterému patří v aktální ligové tabulce sedmá pozice, pomalu zapomíná, za což mohou výhry proti Frýdku-Místku a Mladou Boleslaví.

Jun po premiérovém gólu: Naštěstí to skončilo v síti

"Museli jsme dokázat, že v Liberci šlo o omyl, který se stává jednou za čas. Potvrdili jsme to postupem v pohárovém utkání ve Frýdku-Místku a ještě výrazněji výhrou nad Boleslaví, což mě těší," pochvaloval si sportem.cz citovaný nový kapitán ostravského souboru Ján Greguš, jenž byl ustanoven novým kapitánem mužstva a pásku převzal od spoluhráče Michala Frydrycha: "Byl to návrh trenérů, pozvali si mě i Frýďu, důvodem byla lepší komunikace na hřišti. Mám z místa středního záložníka ke všem spoluhráčům blíž než Frýďa z pravého kraje obrany," ozřejmil v rozhovoru pro sport.cz bývalý hráč anglického Boltonu.

Baník získal z prvních sedmi duelů nového ročníku 11 bodů, což je start, na který tým v posledních sezónách nedosáhl: "Je to hodně dobrý počin. Ale pozor, nesmíme se stát otroky minulosti, musíme se dívat jen a jen dopředu. Musíme dál dokazovat, že jsme kvalitní mančaft, v němž si chlapi sedli a mají respekt soupeřů. Na to ale je sedm kol málo. Ovšem hrát o vyšší příčky než dosud, to byl náš cíl," měl jasno Greguš, jehož slova přinesl sport.cz.Pět nejlepších pravých obránců na světě