Bude mezi Özilem a Falcaem napětí i po třech letech?

Bude mezi Özilem a Falcaem napětí i po třech letech?

Tradiční anglický šlágr mezi Manchesterem United a Arsenalem Londýn, který se odehraje 22. listopadu, by mohl být zajímavý i díky setkání Radamela Falcaa s Mesutem Özilem.

Současný Rudý ďábel si totiž před třemi lety na Twitteru utahoval ze současného záložníka londýnských Kanonýrů a přirovnal jej k postavičce ze seriálu "Simpsonovi".

Onen tweet, který zněl "Ozil has eyes like The Simpsons", byl poslán 14. března 2011 a v současnosti má téměř 10 tisíc retweetů.

Falcao, jenž si má údajně na Old Trafford vydělávat 350 tisíc liber týdně, se vůbec nebojí kontroverzních zpráv na sociální síti. Po čtvrtfinále MS mezi Kolumbií a Brazílií například kritizoval rozhodčího: "Pro další zápas nezapomeňte zavolat rozhodčího, protože dnes nepřišel," napsal po vyřazení své země.

Mesut Özil už byl kvůli svému zevnějšku mediálně propírán nejednou - není to dlouho, co byl srovnáván se třináctiletým argentinským teenagerem Gonzalo Galvanem, který se bývalé hvězdě Realu Madrid neuvěřitelně podobá. Když o tom psal britský list The Mirror, ve svém článku nevěděl, jestli je to pro chlapce požehání, nebo prokletí.

Van Gaal poslal zpět do lavic nejen posily, ale i známé firmy

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.