Deset nejlepších hráčů Premier League v nové hře FIFA 15

Deset nejlepších hráčů Premier League v nové hře FIFA 15

Je po přestupovém období a pro milovníky počítačového fotbalu to znamená jediné, nastal čas na příchod nového ročníku herní série FIFA. Letošní novinka s patnáctkou v logu samozřejmě opět využívá technologií, aby se co nejvíce přiblížila realitě, proto hodnocení hráčů ve hře povětšinou kvalitně ukazuje hráčovy parametry z reálného světa. Kdo je letos podle amerických vývojářů z EA Sports nejkvalitnější desítkou anglické Premier League?

Pět nejlepších pravých obránců na světě

1. Eden Hazard, celkové hodnocení 88

Hazard je v Chelsea za hvězdu a dokazuje to jeho nenahraditelností v základní sestavě. Opěvovaný talent tak dosáhl očekávané kvality a do týmu by jej chtěl snad každý lepší klub. První místo si u EA Sports zajistil skvělým hodnocením rychlosti ve výši 89, střelbou s úrovní 82, přihrávkou ohodnocenou číslem 84 a driblingem s 91.

2. Robin van Persie, celkové hodnocení 88

Van Persie přišel z Arsenalu vyhrávat poháry a zrovna musí slavný anglický celek stagnovat. Rozjet vlak má van Gaal, který si s Persiem rozumí a pokusí se z něj vymáčknout veškerou gólovou šťávu. Střílení gólů Persiemu jde i ve hře, má hodnocení 90. Navíc vysokých 82 za nahrávky a 83 za dribling dělají z nizozemského šutéra jednoho z nejkomplexnějších hráčů v celé hře.

[break]
10 hvězdných podpisů španělské La Ligy tohoto léta

3. Radamel Falcao, celkové hodnocení 88

Nečekaná posila Manchesteru United přišla jako obrovská hvězda s nálepkou jednoho z nejlepších hráčů světa. Vývojáři mu prostě nemohli dát horší celkové hodnocení, než-li maximální v rámci Premier League. Mezi tři nejlepší se kolumbijská hvězda dostala za hodnocení 86 ve střelbě a 81 v driblingu.

4. David Silva, celkové hodnocení 87

Manchester City se prostě může chlubit exkluzivními fotbalisty a v tomto žebříčku jich má absolutně nejvíc. Tím nejlepším z celého kádru loňského anglického mistra je David Silva. Vysokého umístění dosáhl hlavně díky 89 bodům za dribling a 86 za nahrávky.

[break]
4 fakty, které nahrávají Chelsea v novém ročníku PL do karet

5. Vincent Kompany, celkové hodnocení 86

Kapitán Manchesteru City se prostě musel jako jediný stoper dostat do první pětky. Úchvatný fotbalista belgické národnosti dostal skvělého hodnocení díky vysokému skillu v defenzívě, kde dosáhal hodnocení 87 a fyzičce, kde nasbíral 81 bodů.

6. Yaya Touré, celkové hodnocení 86

Yaya od samého příchodu je v City za hvězdu. A to se přestupu z Barcelony až tak nevěřilo. Touré se ale chytil a společně se svým bráchou Kolem dovedli Manchester mezi přední anglické kluby. Yaya má už jednatřicet, ale i tak mu přišily šesté největší hodnocení. Největším plusem středního záložníka je fyzička na devadesátce a vyrovnanost obrany, která má hodnocení 80, a střely, ta je na úrovni 82. Přihrávky Yaya taky umí a tak má u nich 80.

[break]
Pět nejlepších levých beků soudobého fotbalového světa

7. Wayne Rooney, celkové hodnocení 86

Manchester United se může pyšnit nejlépe hodnoceným útokem v lize s průměrem 87. Rooney s Persiem a Falcaem tvoří opravdu neskutečně zvučnou a silnou trojici. A to je Rooney z nich nejslabší. Předností Rooneyho je střela 87 a fyzička 87. Dribling je ohodnocena 83 a přihrávky na 82.

8. Sergio Agüero, celkové hodnocení 86

Sergio je opravdu důležitým borcem v útrobách Citizen a dokázal to neskutečnou palebnou silou. Ve 127 zápasech dal 77 branek. To byl důvod k vysokému hodnocení střelby (86) a sprintu (88).

[break]
8 největších adeptů na vítězství v Lize mistrů

9. Ángel di María, celkové hodnocení 86

Jednoznačně nejrychlejší hráč v první desítce dokonce překonal i o jeden bod v hodnocení sprintu Edena Hazarda. Hodnocen je tedy na 90 bodů. Nahrávky mají 83 a na trochu lepší úrovni je dribling s 87.

10. Mesut Özil, celkové hodnocení 86

Tak i na jednoho hráče Arsenalu se v žebříčku dostalo a nestal se jím nikdo jiný, než-li Mesut Őzil. Loňská mega posila z Realu Madrid zatím v Arsenalu až tak nevládne jako v hlavním městě Španělska, ale kvality stále má. Hlavně co se týče přihrávek na úrovni 86 a driblingu na 83.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.