TOP 3 nejrychlejší hráči Chelsea

TOP 3 nejrychlejší hráči Chelsea

Londýnská Chelsea vládne anglické Premier League, když už nehraje defenzivně a na 1:0, ale její hra je více ofenzivní, což se projevuje i na výsledcích. Kromě manažera José Mourinha na tom mají pochopitelně největší zásluhu hráči. Kteří z nich jsou ovšem nejrychlejší? Na tuto otázku odpověděla letní posila Blues Filipe Luis.

Pět nejlepších levých beků soudobého fotbalového světa

3. Andre Schürrle

Třetím nejrychlejším hráčem na Stamford Bridge je podle někdejšího obránce Atlétika Madrid německý reprezentant Andre Schürrle, jenž přišel do Londýna v roce 2013 z Bayeru Leverkusen. Třiadvacetileté křídlo na sebe mimo jiné upozornilo ve finále světového šampionátu, kde přihrál na jediný gól finále Götzemu. V dresu Chelsea dal ve 32 zápasech devět branek.
[break]

2. Eden Hazard

Třiadvacetiletý Belgičan je i přes svůj mladý věk klíčovým mužem výběru José Mourinha. Někdejší opora Lille zamířila do Chelsea v roce 2012 za 32 milionů liber. V modrém dresu se Hazard v lize představil již třiasedmdesátkrát, zároveň se mu podařilo dát 24 branek. Hazard svou rychlostí a vytříbenou technikou dokáže na křídle či pod hrotem bránícím hráčům řádně zamotat hlavy.
[break]Deset nejlepších hráčů Premier League v nové hře FIFA 15

1. Willian

Nejrychlejším hráčem Chelsea podle Luise je brazilský středopolař Willian. Ten do Londýna přišel před rokem z ukrajinského Šachtaru Doněck za 30 milionů liber, do základní sestavy Blues se však zatím nedokázal natrvalo propracovat. Na svém kontě má zatím čtyři ligové trefy včetně té do sítě Liverpoolu.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.