Allegri: V Milánu očekávám emotivní atmosféru

Allegri: V Milánu očekávám emotivní atmosféru

Nový kouč Juventusu Massimiliano Allegri očekává, že v sobotním zápase „Staré dámy“ na půdě AC Milán budou cítit emoce. Na San Siro strávil téměř čtyři roky, než skončil v průběhu minulé sezóny při nezdárných bojích v italské Serii A. AC Milán zaznamenal velmi nevydařený ročník a skončil v tabulce až na osmém místě.

5 záložníků, které si nechal Arsenal proklouznout mezi prsty


Allegri věří, že v Juventusu naváže na úspěch svého předchůdce, kterým byl současný kouč italské reprezentace Antonio Conte a dovede své hráče k zisku čtvrtého ligového titulu v řadě. Oba celky mají na úvod nového ročníku plný počet bodů a očekává se vypjatá atmosféra.

„V AC Milán jsem strávil tři a půl roku a byly to nádherné časy. Vždy jsem měl skvělý vztah s generálním ředitelem Gallianim. Bude to zvláštní a emocemi nabitý večer. Milán získal v létě několik skvělých posil včetně Fernanda Torrese a Giacoma, kteří jsou technicky velice vyspělí,“ cítí velký zápas.

„Inzaghi vdechl klubu nový život. Musíme se připravit na omlazený kádr, který má kvalitu a bude chtít ukázat, že může bojovat opět o první tři místa v Serii A. Zítra to pro mě bude velmi důležitý večer,“ dodává Allegri.

Proč je pro Barcelonu natolik cenný Dani Alves?