Hrubeš: Výpadek formy, neplníme úkoly, nedáváme tomu 100 %

Ani několik výborných zákroků gólmana Slavie Karla Hrubeše na bodový zisk ve vršovickém Ďolíčku proti domácím Bohemians 1905 nestačilo. Sešívaní totiž po tragickém výkonu prohráli zaslouženě 0:2 a jejich krize začíná nabírat pořádných rozměrů. Jak hodnotil zápas Hrubeš pro klubový web?

Hrubeš: Výpadek formy, neplníme úkoly, nedáváme tomu 100 %
Jak byste zhodnotil zápas na Bohemians?
Nebylo to ono. Nic se nám nedařilo, chybělo to, co nás zdobilo na začátku sezony. Ta naše agresivita a píle, která byla v zápasech v počátku sezony, tak ta teď není. To je to hlavní, co bychom měli zlepšit, a to je určitě i cíl pro další zápasy.

V čem se liší současná Slavia od té před několika koly?
Rád bych znal vysvětlení, ale opravdu nevím. Možná přišel nějaký výpadek formy. Neplníme to, co máme, a nenecháme na hřišti 100 %.

Jak jste viděl penaltový zákrok?

Z mého pohledu se penalta mohla i nemusela pískat. Rozhodčí ji ale písknul a na to se v tuto chvíli nedá nic říct.

Následně jste ale vystihl směr střely, na míč jste si i sáhl…
Neřekl bych, že jsem směr střely vystihl. Já nechodím napřed, čekám, až hráč kopne a pak jdu na ten daný směr. Tahle penalta navíc nebyla kopnutá ideálně a mně míč sklouzl po ruce. Daleko k tomu, abych to chytil, to nebylo.

Jaká je nálada v kabině?
V šatně je nálada pořád dobrá, vždy si řekneme, co bylo špatně. Jsme pořád na začátku cesty, musíme si samozřejmě říct, co zlepšit, ale že by byla špatná nálada, to ne.

Slovácko dalo Dukle pět gólů, Příbram s novým trenérem naplno bodovala