Kouči City evokovala Chelsea malý klub. Co na to Mourinho?

Kouči City evokovala Chelsea malý klub. Co na to Mourinho?

Hráči aktuálního lídra Premier League se prý na Etihad stadium proti Manchesteru City prezentovali fantastickou hrou. Řekl to jejich nadřízený ze Stamford Bridge José Mourinho. Manažer Citizens Manuel Pellegrini si to ovšem nemyslel a také to dal patřičně najevo...

3 hvězdné transfery, které se nakonec nikdy nezrealizovaly

"Vypadalo to, že jsme devadesát minut hráli proti provinčnímu malému klubu, protože se snažili jen bránit, měli deset hráčů před pokutovým územím. Připadalo mi to, jako bychom hráli zase proti Stoke. Druhý tým chtěl od začátku vyhrát. Měli jsme velké šance. I když nám vyloučili hráče, pořád jsme se snažili vyhrát. Jsem spokojený s výkonem, ale ne s výsledkem," nebral si servítky vůči hernímu stylu Blues kouč úřadujícího anglického šampiona z Etihad Stadium Manuel Pellegrini, jehož názor přinesly stránky fotbal.idnes.cz.

A co reakce portugalského stratéga s minulostí v portugalské, italské a španělské nejvyšší soutěže, ve které před lety nahrazoval u kormidla Realu Madrid právě Pellegriniho a jejich vztahy se zřejmě nedají nazvat přátelskými? "Mistr Pellegrino už několikrát řekl, že o mně a mém týmu nemluví a mluvit nebude, ale pořád dělá to samé. Nechci jeho výroky komentovat. Neptejte se mě na jeho slova, nezajímá mě to," pronesl serverem idnes.cz citovaný šéf lavičky Chelsea, který novinářům na pozápasové tiskové konferenci zopakoval, že se nevyjadřuje o hráčích soupeře.

K další zajímavé tiskové konferenci může dojít před či po londýnské odvetě, která se bude hrát 31. ledna příštího roku.

Pragmatický Mourinho: Lampard? Love story šly stranou

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.