5 nejvíce ponižujících proher Manchesteru v klubové historii

5 nejvíce ponižujících proher Manchesteru v klubové historii

[tag]Obsahuje video[/tag] V minulém kole Premier League museli fanoušci United polykat prášky na uklidnění ve velkém množství. Klub zažívá další mizerný start do sezóny a ostudná prohra s Leicesterem se řadí mezi nejhorší porážky Rudých ďáblů v jejich úspěšné historii. V článku si můžete prohlédnout seznam pěti nejostudnějších porážek tohoto pyšného klubu.

CR7 má úchvatná čísla. V jaké soutěži se mu daří nejméně?

5) Leicester City - Man Utd 5:3 (21. září 2014)

United měli pohodlné vedení 2:0. United měli pohodlné vedení 3:1. Poté rozhodčí Mark Clattenburg přisoudil domácím pochybný pokutový kop a svět Louise Van Gaala se začal rozpadat na padrť. Bylo to poprvé za 30 let, kdy slavný Manchester ztratil dvoubrankové vedení a prohrál. O dokonalý obrat se postarali Vardy a především Ulloa, jenž vsítil dvě branky.

[img id="45875"]
[break]
Kouči City evokovala Chelsea malý klub. Co na to Mourinho?

4) Chelsea - Man Utd 5:0 (3. října 2000)

United si nepřipsali prohru v minulých 29 zápasech a poté vybouchly na Stamford Bridge 5:0. Gus Poyet skóroval po pouhých 27 vteřinách hry. A góly v síti Rudých ďáblů přibývaly. Blues byli silným týmem i před příchodem Romana Abramoviče. Posuďte na videu z památného zápasu.


[break]
TOP 5 méně známých volných hráčů, o které je zájem v Anglii

3) Southampton - Man Utd 6:3 (26. října 1996)

Tento výprask United už je letitý. V paměti fanoušků však i nadále zůstává. Po tomto zápase kolovaly po celé Anglii vtipy na adresu Petera Schmeichela: "Jaký je rozdíl mezi Schmeichelem a řidičem taxíku? Taxikář pustí dovnitř pouze pět." Domácí Ostenstad vsítil hattrick a kolorit zápasu dokresluje vyloučení Keana.


[break]
TOP 5 nejlepších týmových výkonů uplynulého hracího víkendu

2) Newcastle - Man Utd 5:0 (20. října 1996)

Tento zápas byl odplatou Kevina Keegena za ztrátu titulu v předchozí sezóně. Newcastle byl brilantní a hráči jako David Ginola, Les Ferdinand či Alan Sheare ze sebe vydali to nejlepší. V utkání se krásným momentem předvedl Belgičan Phillipe Albert, který předvedl památný lob přes legendárního Schmeichela.


[break]
Rozhodčí jsou k smíchu. Nejhůře oděná Liga mistrů v historii?

1) Man Utd - Manchester City 1:6 (23. října 2011)

Nejhorší porážka v dějinách klubu je stará takřka čtyři roky. Jedná se zároveň o nejhorší domácí porážku za posledních 56 let. Domácí na Old Trafford neinkasovali šest branek od roku 1930. Vysokou porážku začal Balotelli a United se zhroutili, když inkasovali tři rychlé branky v posledních minutách. Sezóna skončila úspěšně pro městského rivala. Citizens slavili mistrovský titul.

[img id="45876"]

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.