Nezmar Liberci pojistil nejlepšího útočníka české ligy

Jednou ze současných největších libereckých opor je bezpochyby nejlepší střelec Slovákova mužstva Josef Šural. Protože mu však U Nisy končila smlouva v červnu 2015, fanoušci severočeského celku se pomalu začínali bát, jestli jim někdo ofenzivní klenot nevezme...

Nezmar Liberci pojistil nejlepšího útočníka české ligy
Na tabulku je moc hezký pohled, libuje si plzeňský Tecl

Nebezpečí zdá se býti zažehnáno. Spojení Šurala se Slovanem totiž bude pokračovat. ofenzivní hráč se svým současným chlebodárcem prodloužil kontrakt o další dva roky do června 2017.

"Jsme velmi rádi, že jsme se s Pepou dokázali na nové smlouvě dohodnout. Osobně ho považuju za jednoho z našich nejlepších hráčů, dokonce si myslím, že je to momentálně nejlepší útočník Synot ligy. Je v ideálním věku, má dost zkušeností na to, aby podával stabilní výkony a zároveň je dostatečně perspektivní, aby si svými výkony řekl o reprezentační dres a zajímavé zahraniční angažmá. Věřím, že nová smlouva mu dodá klid na práci, kterou už teď odváděl skvěle. Slovan zase podpisem smlouvy získal čas, aby se na jeho případný odchod mohl připravit, a aby ten odchod byl spojen s finanční kompenzací, která odpovídá jeho kvalitám," uvedl na webu fcslovanliberec.cz sportovní ředitel Jan Nezmar.

Hráč s brněnskou minulostí. se s pěti vstřelenými brankami dělí o třetí místo v tabulce ligových kanonýrů.

Morata je v Juventusu nadšený. Kdo mu pomáhá nejvíce?