Nejslavnější fotbalové posměšky na sociálních sítích

Nejslavnější fotbalové posměšky na sociálních sítích

Sociální sítě už jaksi patří do historie 21. století a jednoznačně hýbou světem. A kdo chce něco znamenat, povětšinou už musí přes facebook, twitter a ostatní internetové vymoženosti komunikovat s okolním světem. Nejlépe se přes internet posmívá druhým, stejně jako to udělala tato pětice slavných fotbalistů...

Mario Balotelli ---> Manchester United

Manchesteru United se opravdu nedaří a záchranář jménem van Gaal není zatím nikterak úspěšný. Jak se říká, v přestupovém okně asi zapomněl na obranu. Perfektní útok nemá pořádného stopera a prohra s Leicesterem 3:5 nenechala v klidu ani útočníka Maria Balotelliho. Tomu se sice s Liverpoolem start také příliš nepovedl, ale po neskutečném obratu nováčka Premier League si nemohl nechat ujít zesměšnit Červené ďábly krátkým ale výstižným Tweetem.

[img id="45895"]
[break]
Edin Džeko ---> Manchester United

Měsíc před Balotellim si na Twiteru vzal na paškál Manchester United i bývalý spoluhráč italského šutéra Edin Džeko. Ten se rivalům ze stejného města vysmál po prohře 0:4 v ligovém poháru proti Milton-Keys Dons.

[img id="45896"]
[break]
Wojciech Szczesny ---> Tottenham Hotspur

Známý zápas z března loňské sezóny nadchnul každého fandu Arsenalu a hlavně české fanoušky, protože díky Tomáši Rosickému mohl Arsenal oslavit parádní vítězství 1:0 v derby proti Kohoutům z Tottenhamu. Jediná branka a vychytaná nula polského brankáře tak nadchla, že hned na hřišti musel hodit selfie se spoluhráči.

[img id="45897"]
[break]
Andros Townsend ---> Wojciech Szczesny

Selfie Szczesnyho ovšem o týden později přimělo k posměšku mladé křídlo Tottenhamu Andross Townsenda. Arsenal totiž naprosto shořel v jiném derby proti Chelsea a to 0:6. Tottenham naopak porazil Southampton 3:2. Pravidlo kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp tuto situaci přímo vystihuje.

[img id="45898"]
[break]
José Enrique ---> Manchester United

Letos je terčem vtipků a posměšků jednoznačně slavný celek z Old Trafford a je jím už od prvního zápasu. To prohrál 1:2 doma se Swansea a rozjel nejhorší rozjezd za poslední léta. Pět bodů za pět zápasů je opravdu tristní výsledek, díky čemuž United ztrácí na první Chelsea už osm bodů. Samozřejmě tyto fakta těší většinu Anglie, která nefandí Rudým ďáblům. Svou radost dal najevo i Enrique z Liverpoolu. Ten totiž slavil výhru 2:1 nad Southamptonem.

[img id="45899"]