Costa nezvládá zápasové vytížení Blues. Ve které soutěži dostane přednost?

Costa nezvládá zápasové vytížení Blues. Ve které soutěži dostane přednost?

Trenér Chelsea José Mourinho potvrdil, že svou hvězdu Diega Costu nasadí v sobotním zápase šestého kola Premier League proti Aton Ville. Španělský kanonýr se potýkal se zraněním, ale vše nasvědčuje tomu, že se cítí být v pořádku. Se sedmi brankami se o něm uvažuje jako o možném adeptovi na krále střelců tohoto ročníku.

Reus je v Dortmundu nespokojený, co mu vadí?


Portugalský stratég na tiskové konferenci potvrdil, že Costa natoupí proti Aston Ville. Zároveň připustil, zda bude možné, aby absolvoval i úterní střet se Sportingem Lisabon v rámci Ligy mistrů. Náročná ostrovní liga je pro španělského útočníka novou neznámou a Mourinho potvrdil, že zatím není na takové zápasové vytížení připraven. I proto nenastoupil v LM proti německému Schalke, které nakonec na Stamford Bridge vybojovalo remízu.

Costa je základním stavebním kamenem ofenzivy Blues v novém ročníku Premier League. I díky němu zatím okupují první místo v tabulce, když z dosavadních pěti zápasů 4 vyhráli a remizovali pouze s aktuálním mistrem Manchesterem City. Média často rozebírají právě úterní zápas v Portugalsku, neboť po domácí remíze by Chelsea v pohárové Evropě potřebovala plně bodovat.

Nejslavnější fotbalové posměšky na sociálních sítích