Liverpool dál tápe, Chelsea suverénní, oba celky z Manchesteru vyhrály

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Liverpool opět potvrdil, že po odchodu Luise Suáreze a řadě změn v letním přestupním termínu není v ideální formě. V sobotu ztratil tři body v městském derby, když v domácím duelu proti Evertonu přišel o výhru až v nastavení. Další výhru slaví Chelsea, která si poradila s Aston Villou 3:0 a dál bez porážky vede tabulku. Tříbodový zisk zaznamenaly i oba celky z Manchesteru.

Domácí Liverpool poslal na Anfield Road do vedení v 65. minutě kapitán týmu Steven Gerrard, ale v první minutě nastaveného času vyrovnal na konečných 1:1 Jagielka.

Chelsea si na Stamford Bridge poradila s Aston Villou 3:0. V brance Blues se představil opět Thibaut Courtois a mohl sledovat, kterak v sedmé minutě otevřel skóre Oscar. Po změně stran pak přidali další góly Costa s Willianem.

Manchester United se dokázal oklepat z porážky na půdě Leicesteru a porazil doma West Ham 2:1. Přesnou mušku měli Rooney a Van Persie, na druhé straně korigoval výsledek Sakho.

Další gól v dresu Manchesteru City si připsal Frank Lampard, jenž pečetil svou trefou výhru Citizens na půdě Hull City v poměru 4:2. Ještě předním se v dresu vítězů trefili dvakrát Džeko a jednou Agüero.

Anglická liga - 6. kolo:

Liverpool - Everton 1:1 (65. Gerrard - 90.+1 Jagielka)
Chelsea - Aston Villa 3:0 (7. Oscar, 59. Costa, 79. Willian)
Crystal Palace - Leicester 2:0 (52. Campbell, 55. Jedinak)
Hull - Manchester City 2:4 (21. vlastní Mangala, 32. Hernández z pen. - 11. a 68. Džeko, 8. Agüero, 87. Lampard)
Manchester United - West Ham United 2:1 (5. Rooney, 22. Van Persie - 37. Sakho)
Southampton - QPR 2:1 (54. Bertrand, 68. Pellé - 66. Austin)
Sunderland - Swansea 0:0
Arsenal - Tottenham 1:1 (74. Oxlade-Chamberlain - 56. Chadli)