Neymar s Messim řádili, vyhrál i Real

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Real Madrid dokázal naplno bodovat v šestém ligovém kole, když si ze hřiště Villarrealu odvezl výhru po výsledku 2:0. O oba góly se hosté postarali již v prvním poločase, kdy se trefili Modrič s Ronaldem. V dalším sobotním duelu porazila Barcelona i díky hattricku Neymara Granadu 6:0.

Villarreal před sobotním duelem pouze čtyřikrát inkasoval, proti Realu však vyšel naprázdno. Ačkoli nebyli domácí výrazně horším týmem, doplatili na neproměňování šancí.

Na druhé straně byla produktivita výrazně lepší. Nejprve se trefil Modrič střelou z dálky, na kterou gólman Asenjo mohl dosáhnout. Krátce před poločasem pak rychlý brejk Benzemy zakončil střelou do prázdné branky Ronaldo, jenž už má na svém kontě v lize letos deset branek.

Barcelona vstupovala do utkání proti Granadě v roli jasného favorita a tuto roli od začátku naplňovala. Dařilo se především Neymarovi, jenž se blýskl hattrickem. Dva góly si do statistik připsal i Messi.

Španělská liga - 6. kolo:

Villarreal - Real Madrid 0:2 (32. Modrič, 40. Ronaldo)
FC Barcelona - Granada 6:0 (26., 45. a 66. Neymar, 62. a 82. Messi, 43. Rakitič)
Atlético Madrid - FC Sevilla 4:0 (19. Koke, 42. Ňíguez, 83. García z pen., 89. Jiménez)
Bilbao - Eibar 0:0
Levante - Vallecano 0:2 (12. a 33. Léo Baptistao)