Tři hvězdné lednové posily United za 110 milionů liber

Tři hvězdné lednové posily United za 110 milionů liber

Manchester United v létě utratil desítky a desítky milionů liber za posily a v podobném duchu se ponese nejspíše i lednové přestupní období. Podle caughtoffside.com si už manažer klubu Louis van Gaal připravuje 110 milionů liber na nová jména A která to jsou? Jedná se o tyto tři hvězdné borce!

Pět důvodů proč neodepsat Manchester United

Kevin Strootman (AS Řím)

Nizozemský reprezentant a opora římského AS je momentálně zraněný a ještě nějakou dobu bude. V lednu by už však měl být ve stoprocentní kondici a Van Gaal by svého někdejšího svěřence z kádru Oranjes rád přivedl na Old Trafford. Strootman však nebude vůbec levný, spekuluje se o částce 60 milionů liber, ale Van Gaalovi by se tato investice vyplatila už z toho důvodu, že Strootmana velmi dobře zná.
[break]Pět chyb Manchesteru United v letním přestupním termínu

Marco Reus (Borussia Dortmund)

Klenot Borussie Dortmund Marco Reus byl jednou nohou z bundesligy již v létě, ale z jeho přestupu sešlo. Zajímala se o něj řada klubů včetně Manchesteru United, který se jeho příchod pokusí zrealizovat opět v lednu. Přestup Reuse by pokladnu rudých ďáblů mohl vyjít na 20 milionů liber.
[break]Nejslavnější fotbalové posměšky na sociálních sítích

Mats Hummels (Borussia Dortmund)

Další opora Borussie Dortmund, o kterou má Van Gaal eminentní zájem. Zkušený stoper je přesně tím hráčem, který nyní United chybí. Německý reprezentant již několik let prokazuje svou extratřídu a na Old Trafford si přejí, aby ji od ledna prokazoval právě v Manchesteru. Cena za jeho služby se pohybuje okolo 30 milionů liber.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.