Fanoušci Interu vyvolávali Zemana. Nedivím se, řekl kouč

Největší překvapení pátého kola italské Serie A? Bezpochyby vysoká výhra Cagliari na stadionu Giusepepe Meazzy proti vysoce favorizovanému Interu Milán, který si tak připsal první porážku v novém ročníku.

Fanoušci Interu vyvolávali Zemana. Nedivím se, řekl kouč
Video: Neapol těsně vyhrála, Inter dostal doma nakládačku

Ačkoliv dostali Nerazzurri od podceňovaných hostů čtyři branky, k soupeři a jeho hře chovali respekt, což pocítil také český trenér na lavičce Cagliari Zdeněk Zeman.

"Že volali mé jméno? Nedivím se, tady mě měli vždycky rádi, dokonce mě dvakrát chtěli za trenéra, ale nějak to nevyšlo," přiznal serverem aktualne.cz citovaný někdejší stratég obou římských velkoklubů.

Jeho nový chlebodárce je na průběžné třinácté pozici, podle sedmašedesátiletého kormidelníka už ale hrálo jeho mužstvo dobře i v zápasech, kdy se mu nepodařilo dosáhnout na body...

"Všechny zajímají jen výsledky. My jsme ale hráli dobře i v minulých zápasech, a vy nás chválíte až teď. Mohli jsme na Interu dát klidně 10 gólů, ale také pět dostat. A mě by to nevadilo. Mladý tým se ještě musí naučit můj fotbal," doplnil na stránkách aktualne.cz rodák z Prahy, jenž vedl na Apeninském poloostrově přes deset týmů.

Čtyři hráči, na jejichž přestup se nesmí čekat do léta