Paříž přestřílela Barcelonu, Chelsea loupila v Lisabonu

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] V předehrávaném zápase mezi CSKA Moskva a Bayernem Mnichov se rozhodlo v prvním poločase. Hosté si odvezli výhru 1:0. Outsider z Borisova příjemně překvapil a získal na domácím hřišti tři body. Nováček z Mariboru se statečně pral na německé půdě a má bod. PSG dalo Barceloně tři góly a má cennou výhru.

SOS pro Arsenal: Kterého z volných obránců by měl Wenger přivést?

APOEL si připsal na domácím hřišti první bod v soutěži. Domácí prohrávali, ale brzo srovnali ze značky pokutového kopu.

Borisov dokonale zaskočil svého španělského soupeře. Athletic prohrával už 2:0. Do konce poločasu výsledek zmírnil Aduriz. Na víc se favorit nezmohl a potvrdil tak svoji nedobrou formu z posledních zápasů.

Zajímavé střetnutí mezi Citizens a Římem skončilo nerozhodně. Domácí měli dobrý vstup do utkání, když už ve 4. minutě zahrávali penaltu. Do konce prvního poločasu dokázal legendární Totti srovnat.

Přestřelka v Paříži dopadla lépe pro domácí. Porážku Katalánců načal David Luiz. Rychle srovnat dokázal Messi. PSG se dostalo do vedení 3:1. Neymar pouze zmírnit na jednobrankovou prohru.

Schalke nepředvádí nejlepší výkony a dnes to potvrdilio. S průměrným Mariborem doma Němci prohrávali. Nakonec dokázali srovnat Huntelaarem. Slovinci si odváží cenný bod.

Chelsea zvítězila na půdě nevyzpytatelného Sportingu. Jednalo se o sladký návrat Matiče na portugalskou půdu. Působil zde v dresu Benfiky. Matič gólem do sítě Sportingu rozhodl o třech bodech pro Chelsea.

Šachtar svoje domácí utkání z pochopitelných důvodů odehrál na neutrální půdě. Závěr utkání přinesl gólové hody. V posledních minutách padly tři góly. Porto předvedlo parádní návrat do utkání a po průběhu zápasu bude s bodem velice spokojeno.