Pět hráčů, kteří mohou v lednu posílit ofenzivu Liverpoolu

Pět hráčů, kteří mohou v lednu posílit ofenzivu Liverpoolu

Liverpool zřejmě v lednu uspořádá lov na kvalitního útočníka, neboť ho v začátku nového ročníku Premier League znatelně postrádají. V létě odešel Luis Suárez a měl ho nahradit Mario Balotelli, nicméně tento nákup se zatím nejeví jako ideální. Na Anfield prostě potřebují kanonýra, pokud chtějí navázat na vydařenou minulou sezónu. Reds se po šesti zápasech krčí až na čtrnáctém místě a Brendan Rodgers jistě již nyní hledá možné varianty, jak klub posílit. Podívejme se na pět útočníků, které by mohl v lednovém přestupovém oknu přivést.

SOS pro Arsenal: Kterého z volných obránců by měl Wenger přivést?


5. Gonzalo Higuaín (Neapol)


Jméno argentinského útočníka je v kurzu a přesně takového na Anfield potřebují. Fanoušci Reds by jeho příchod jistě ocenili a 32 milionů liber není zase taková raketa, kterou by si Brendan Rodgers nemohl dovolit. A není znám ani žádný důvod, proč by nemohl fungovat po boku Sturridgeho. Anglická ostrovní liga je pro něj jistě větší lákadlo než italská Serie A.

[break][h3][http://www.efotbal.cz/clanek-138447-6-argumentu,-proc-by-fanousci-Reds-nemeli-panikarit.html]6 argumentů, proč by fanoušci Reds neměli panikařit[/link][/h3]

4. André-Pierre Gignac (Marseille)


Osmadvacetiletý francouzský útočník ve službách Marseille zažívá skvostnou sezónu. Má ideální věk pro dlouhodobou spolupráci a jeho talent může stále ještě kvést. V této sezóně již v tamní Ligue 1 zaznamenal 8 branek.

[break][h3][http://www.efotbal.cz/clanek-138454-10-nejlepsich-hracu,-kteri-mohou-v-lednu-odejit-na-ostrovy.html]10 nejlepších hráčů, kteří mohou v lednu odejít na ostrovy[/link][/h3]

3. Karim Benzema (Real Madrid)


Své kvality prokazuje tento šestadvacetiletý Francouz ve Španělsku již šestou sezónu. Dobrou vizitku zanechal i na MS v Brazílii, kde táhl svou zemi až do čtvrtfinále, kde nestačili na Němce. Benzema figuruje v tomto seznamu asi jako nejvíce ceněná položka, neboť Reds by museli vyplácnout minimálně 40 milionů liber. Aktuální vítěz Ligy mistrů ale nemá sebemenší důvod, proč by se svého útočníka zbavoval.

[break][h3][http://www.efotbal.cz/clanek-138451-3-duvody,-ktere-zarucuji-Evertonu-budouci-uspech.html]3 důvody, které zaručují Evertonu budoucí úspěch[/link][/h3]

2. Marco Reus (Borussia Dortmund)


Útočník německého bundesligového klubu Borussia Dortmund zřejmě odmítl podepsat novou smlouvu v Německu, a proto se hodně mluví o jeho odchodu v lednovém přestupním okně. Zájem o něj projevuje nejeden špičkový evropský klub, a tak si bude muset Liverpool asi šáhnout hlouběji do kapsy.

[break][h3][http://www.efotbal.cz/clanek-138269-Nejsledovanejsi-osobnosti-na-Twitteru-jsou....html]Nejsledovanější osobnosti na Twitteru jsou...[/link][/h3]

1.Raheem Sterling (Liverpool)


V tomto případě by Brendan Rodgers nemusel sáhnout ani hluboko do kapsy, ani mimo klub. Reprezentační záložník Albionu s jamajskými kořeny Raheem Shaquille Sterling má všechny atributy, které Reds potřebují. Jen by se posunul o linii vpřed, neboť může nabídnout to, co Balotelli nemá. Dobré schopnosti pohybu s míčem a umění hrát oběma nohama z něj dělají horkého kandidáta do útoku Liverpoolu.

Čtyři hráči, na jejichž přestup se nesmí čekat do léta

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.