United musí posilovat i v létě! Jakých 5 hráčů nesmí Van Gaal opomenout?

United musí posilovat i v létě! Jakých 5 hráčů nesmí Van Gaal opomenout?

Manchester United se po letních mohutných nákupech posil za 151,7 milionů liber chystá řádit na přestupovém trhu i v lednovém termínu. Koho by však měl manažer klubu Louis van Gaal na Old Trafford přivést? Zde je seznam pěti hráčů, kteří by neměli Van Gaalově pozornosti podle caughtoffside.com uniknout.

Kterých pět důvodů má Ronaldo k návratu na Old Trafford?


Fabio Coentrao, Real Madrid

Může se zdát, že Manchester United má levou stranu obrany vyřešenou dobře, protože Luke Shaw se na této pozici cítí jednoznačně nejlépe a mohou tam hrát i Daley Blind s Marcosem Rojou. Ale... Shaw je obrovský talent, nicméně ještě nedozrál do hráče pro základní sestavu klubu, kterým United je. I proto by Coentrao, jenž má řadu zkušeností z La Ligy i Ligy mistrů, pomohl.
[break]

Balotelli pod palbou kritiky! Co vše dělal špatně?


Miranda, Atlético Madrid

Brazilský obránce byl v hledáčku klubů z Premier League již ve svých třinácti letech, nakonec si však vybral stadion Vicente Calderóna. Trenér mistrovského Atlétika Diego Simeone se sice Mirandy nebude chtít vzdát, ale pokud United nabídnou k výměně Juana Matu, nejspíše by souhlasil.
[break]

Pět hráčů, kteří mohou v lednu posílit ofenzivu Liverpoolu


Kevin Strootman, AS Řím

Záloha Manchesteru se zdá být bezproblémová, ale hráči jako Michael Carrick, Maouane Fellaini či Darren Fletcher nemají kvalitu, kterou by si Louis van Gaal od svých svěřenců představoval. Zkušený kouč navíc svého krajana moc dobře zná z nizozemské reprezentace a kvalitu již Strootman mnohokrát prokázal i v Serii A.
[break]

Nejsledovanější osobnosti na Twitteru jsou...


Neven Subotič, Borussia Dortmund

Zpět do obrany... Jediným hráčem, jenž aktuálně v defenzivě předvádí odpovídající výkony je Phil Jones, a to je na klub kalibru Manchesteru United proklatě málo. Jak Jonny Evans, tak Chris Smalling na tom nejsou nejlépe a srbský reprezentant by se tak na Old Trafford hodil jako sůl.
[break]

SOS pro Arsenal: Kterého z volných obránců by měl Wenger přivést?


Arturo Vidal, Juventus

O služby chilského reprezentanta ve službách Juventusu se United velmi zajímali již v létě, ale neuspěli. V lednu tak chtějí podniknout další pokus. Na Old Trafford si jsou moc dobře vědomi Vidalových kvalit i toho, že by skvěle zapadl nejen do systému, ale i do týmu. Ve spolupráci s Di Maríou a Falcaem by mohli vytvořit hrůzu nahánějící ofenzivu.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.