Seznam hvězd Utd, jež musí klub prodat, aby měl na koupi Balea

Seznam hvězd Utd, jež musí klub prodat, aby měl na koupi Balea

Nizozemský kouč Louis van Gaal není s přestavbou kádru United hotov. Údajně se chystá nashromáždit dostatek financí, které by posloužily k nákupu Garetha Balea z Realu Madrid. Hovoří se o částce dosahující rekordních 90 milionů liber, čímž by se Velšan opět zapsal do rekordních tabulek. K zisku potřebných peněz potřebuje Van Gaal prodat některé své hráče. Pojďme se společně podívat na to, o které hráče se jedná.

8 nejhorších hráčů, jenž kdy vyhráli souboj mezi Chelsea a Arsenalem

Juan Mata

Španělský ofenzivní záložník je ceněn na částku dosahující 24 milionů liber. Hovoří se o zájmu Juventusu či Atlétika Madrid. Louis van Gaal by mohl být ochoten tohoto hráče prodat. Potřebuje totiž udělat v záloze svého týmu prostor pro vytouženou posilu v podobě Garetha Balea. A částka 24 milionů liber by se United sakra hodila.

[break]
7 nejlepších playmakerů na této planetě

Marouane Fellaini

Belgický záložník je na Old Trafford nepotřebným hráčem. Není žádným tajemstvím, že má od klubu povolení k přestupu. Nejblíže měl Belgičan k přesunu do italské Neapole, který o něj hodně stála. Fellaini se však v nevhodnou dobu zranil a Italové z jednání vystoupili. V minulých dnech se však opět hovoří o zájmu Neapole. United by byli ochotni tohoto hráče prodat za 15 milionů liber.

[break]
5 hráčů, kterým by měli dát United přednost před Alvesem

Wilfried Zaha

Zaha v současné době hostuje v Crystal Palace a jeho šance na úspěšnou kariéru v dresu Rudých ďáblů je velice malá. Klub je ochotný tohoto talentovaného hráče prodat za cenu 7 milionů liber. 21letý anglický reprezentant má pověst velkého talentu. O potenciální zájemce by v tomto případě nemělo být nouze.

[break]
5 hráčů Premier League, kteří by měli být povoláni do anglické reprezentace

Ashley Young

Young nemá v Manchesteru na růžích ustláno. Po slibném startu pod Van Gaalem se jeho pozice vrátila do starých kolejí, což znamená, že není hráčem pro základní sestavu United. Nizozemský lodivod by neměl mít s prodejem tohoto hráče žádný problém. Youngova cena se pohybuje okolo 9,5 milionů liber.

[break]
Mourinhova Chelsea bude opět anglickým mistrem! Víme proč.

Chris Smalling

Vedení United by rovnež mohlo souhlasit s odchodem tohoto středního obránce, kterého si klub cení na 8 milionů liber. Pravdou však je, že Van Gaal nemá dostatek obránců a prodej jednoho z nich by byl velice riskantní volbou. Pokud by však Nizozemec byl natolik přesvědčen o přínosu Garetha Balea, že by k odchodu Smallinga svolil, mohl by se tento obránce například přesunout do Arsenalu, který o něj údajně projevil zájem.

River Plate vs. Boca Juniors: 6 hráčů, které se ve vypjatém derby vyplatí sledovat

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.