Wenger neuhlídal emoce a strčil Mourinha do hrudi

Wenger neuhlídal emoce a strčil Mourinha do hrudi

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag]V nedělním šlágru sedmého kola anglické Premier league byli fanoušci hlavní města svědky derby, které proti sobě svedlo Chelsea a Arsenal. Právě Gunners chtěli napravit potupnou porážku z jara, kdy od Blues inkasovali šest branek. Štěstí opět přálo více hráčům ze Stamford Bridge, kteří vyhráli 2:0 po brankách Hazarda a Costy. Chelsea vede tabulky ligy bez prohry.

Londýnské derby ovládla Chelsea, Manchester vyzrál na Everton


Nevraživost mezi Wengerem a Mourinhem dala opět za své, neboť francouzský stratég neunesl vývoj utkání a ve dvacáté minutě vrazil do hrudi Portugalce. Celý konflikt musel řešit rozhodčí Martin Atkinson. Nevraživost mezi oběma trenéry je dost často přiživována právě Mourinhovými poznámky na adresu Wengera. Je všeobecně známo, že kouč Chelsea se neštítí v médiích pošlapat kohokoliv a je často dosti prostořeký.

Jenže tentokrát neskončili jen u slovní pře, nýbrž došlo i k fyzickému kontaktu. Situaci musel uklidňovat čtvrtý sudí. Celý incident se odehrál u postraní čáry. „Pro mě je to uzavřeno. Ale technická zóna je jasná - já mám svoji a on má svoji a nemůže jen tak přijít ke mně a vytvářet tlak na rozhodčího, aby hráči udělil červenou kartu.“ prohlásil Mourinho. „Proto jsem mu řekl, opusť moji technickou oblast a už se prosím nevracej.“ Na dotaz, zda je velký problém, že do něj Wenger strčil, Mourinho řekl: „Ne, nemám s tím žádný problém.“ Wenger se bránil slovy, že měl špatný výhled a kousek popošel. Jak již bylo zmíněno, Wenger je často atakován žerty Mourinha. V únoru tohoto roku ho „Special One“ označil za „Specialistu na prohry“.


Tvrdá rána pro Rooneyho. Proti Evertonu evidentně nechyběl

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.