Falcaovi se ulevilo: Chtěl bych hrát v Manchesteru mnoho let

Falcaovi se ulevilo: Chtěl bych hrát v Manchesteru mnoho let

Kolumbijský ostrostřelec Radamel Falcao, jenž na Old Trafford hostuje z Monaka, byl po svém prvním přesném zásahu ve službách Manchesteru United pochopitelně moc spokojený. Premiérové trefy v Premier League dosáhl do sítě Evertonu.

Nejlepší stopeři současnosti, kteří stojí za úspěchy svých celků

"Všichni útočníci potřebují góly, takže se mi po mé první brance trochu ulevilo," přiznal někdejší snajpr Porta či Atlétika Madrid.

"Doufám, že v budoucnu přidám ještě hodně gólů. Bylo úžasné, že má první trefa padla právě na Old Trafford, takže jsem si ji užil spolu se všemi fanoušky. Děkuji bohu, svým spoluhráčům, trenérům i celému zbytku realizačnímu týmu," pokračoval osmadvacetiletý kolumbijský reprezentant, jenž bude moci svou brankovou bilanci rozšířit kvůli reprezentační přestávce až 20. října na půdě West Bromwiche.

Ten by se rád na severu Anglie usadil: "Já i moje rodina jsme tady šťastní a chtěl bych tedy zůstat v Manchesteru United po mnoho let," zakončil fotbalista s minulostí v argentinském River Plate.

Svěřenec Louise van Gaala má zatím v Premier League odehráno 233 minut čistého času. Třikrát figuroval v základní sestavě, jednou šel do hry jako střídající žolík.

Video: Wenger neunesl vývoj utkání a strčil Mourinha do hrudi

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.