Tottenham hledá útočníky. V možnostech figuruje i exsparťan

Přestože „Kohouti“ figurují na šesté příčce tabulky Premier League po sedmém odehraném kole, potýkají se stále se slabou produktivitou svých útočníků. Není proto divu, že trenér Mauricio Pochettino dychtivě očekává na lednové přestupové okno, kdy bude moct angažovat někoho nového. Podívejme se na pět možných adeptů do útoku Tottenhamu.

Tottenham hledá útočníky. V možnostech figuruje i exsparťan
Odsunutý Rosický: Tak to někdy chodí. Nejsilnější přežijí

5. Pablo Alcacer


Kreativní španělský útočník ve službách Valencie je velmi žádaným artiklem na evropském trhu. Jednadvacetiletý Alcacer by Spurs vyšel zhruba na 15 milionů liber, pokud by tuto nabídku netrumfl některý konkurent, protože očí z Premier League číhá více.

[break]Deset neskutečných střeleckých minel v Premier League

4. Jay Rodriguez


Anglický reprezentační útočník byl v hledáčku kouče Pochettina již v létě. Vše selhalo na jeho zranění kolene, a argumentem, že se hráč stále ještě zotavuje a neví se, jak na tom bude. Nikdo přeci nechce kupovat zajíce v pytli. Jenže kanonýrka Southamptonu zranění vůbec nepřibrzdilo a podává zase dobré výkony.

[break]Hvězdy, které nenajdeme v elitních evropských ligách

3. Mattia Destro


Italský útočník ve službách AS Řím přitahuje pozornost i přes svůj nízký věk. Kvalitní mladý hráč ve přední linii je snem nejednoho týmu, proto se o jeho odchodu do Anglie hovořilo již v létě, v lednu je však pravděpodobnost zase o něco vyšší. Zájmem se netají ani městský rival Chelsea.

[break]Pět hvězd Chelsea, kterým se musí dařit, aby Blues získali titul

2. Wilfried Bony


Český fanda této hry je s reprezentantem Pobřeží slonoviny dobře seznámen, neboť v letech 2008 až 2011 oblékal dres pražské Sparty. Již v Praze byl znát jeho střelecký apetit, na který navázal i v Arnhemu a Swansea. Ve své první sezóně v Premier League dokázal nastřílet 17 branek.

[break]Nejlepší stopeři současnosti, kteří stojí za úspěchy svých celků

1.Manolo Gabbiadini


Jednadvacetiletý Ital zatím vyzkoušel tři celky tamní nejvyšší soutěže. V Serii A začal v Bergamu, později prošel mistrovským Juventusem a v létě roku 2013 zakotvil v Sampdorii. Za ty léta nabral již zkušenosti a není tedy na místě bát se opustit hranice. Zvláště, když by ho k sobě volal slavný Tottenham.

Nejlepších 5 asistentů současnosti v pěti předních soutěžích