Nejoblíbenější sportovec je CR7, stomilionová hranice se blíží

Nejoblíbenější sportovec je CR7, stomilionová hranice se blíží

Ofenzivní superhvězda španělské Primera División a Realu Madrid Cristiano Ronaldo dále buduje svoje jméno a na sociálním poli nemá konkurenci. nejen ve fotbalovém, ale i v celém sportovním prostředí bez ohledu na odvětví.

10 současně nejlepších strážců třech tyčí na světě

Britský list The Daily Mail napsal, že se portugalský reprezentant stane tento týden prvním sportovcem, který bude mít na Facebooku 100 milionů fanoušků.

Dotyčná meta mu dává náskok téměř 30 milionů na čtyřnásobného držitele Zlatého míče Lionela Messiho, který je jeho nejvážnějším konkurentem v neutichajících spekulacích o status světového hráče číslo 1.

Komerční sílu značky CR7 zvyšuje také Twitter, na kterém sleduje devětadvacetiletého borce s minulostí ve Sportingu Lisabon a Manchesteru United 30,5 milionů následovníků.

Radost musí mít pochopitelně i sponzoři gólostroje Bílého baletu. Jeden příklad - během dvou dnů Ronaldo publikoval šest zpráv týkajících se nejmenované značky hodinek, které na dvou největších sociálních sítích sklidily miliony vztyčených palců s přídomkem "to se mi líbí".

Kdo vládne tabulce nejlépe placených trenérů tohoto roku?

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.