Nejvíce podceňovaní hráči probíhajícího ročníku Premier League

Nejvíce podceňovaní hráči probíhajícího ročníku Premier League

V anglické nejvyšší soutěži působí mnoho velkých hvězd fotbalového nebe. Jejich koncentrace je tu opravdu obrovská. Působí zde však i méně oslavování hráči, kteří jsou pro svůj klub neméně důležití. V našem článku najdete seznam nejvíce podceňovaných hráčů, kteří by si zasloužili větší mediální pozornost.

Pět koučů Premier League, kteří se nejdéle drží ve své funkci

André Schürrle

Přestože je Schürrle čerstvým mistrem světa, nedostává se mu zasloužené pozornosti. Byl to právě on, kdo nahrál na rozhodující gól Maria Götzeho. Hráč Chelsea se podílel dvěma góly na demolici Brazílie 7:1 v památném semifinále. Přesto jsou někteří jeho němečtí kolegové více oslavovanými hráči. V Chelsea rovněž nemá své jisté. V sedmi zápasech začínal třikrát na lavičce náhradníků.

[break]
11 legend, které se neměly fušovat trenérům do řemesla

Philippe Coutinho

Minulou výbornou liverpoolskou sezónu si celou pro sebe uzurpoval Luis Suárez. Gólová mašina slízla všechnu smetanu. Přínos dalších hráčů Reds byl marginalizován. Coutinho je jedním z nich. Brazilský ofenzivní záložník dal v minulém ročníku pět branek a na sedm nahrál. Jeho přínos pro Reds je přesto nedoceněn. V brazilské reprezentaci byl pro změnu úplně přehlížen, což se změnilo s příchodem nového trenéra Dungy.

[break]
Pět slavných nejdéle působících Italů v Premier League

Julian Speroni

Outsider z Crystal Palace se udržel mezi anglickou elitou. Za hlavního strůjce záchrany je považován manažer Tony Pulis. My bychom přesto rádi poukázali na přínos brankáře Speroniho. Argentinec patří mezi nejlepší a nejvyrovnanější brankáře Premier League. Jeho výkony ocenili fanoušci Palace, kteří ho zvolili hráčem roku. Speroni v klubu načal už 11. sezónu a stále čeká na pozvánku do argentinské reprezentace.

[break]
Podolski: Přiznávám, že jsem v Arsenalu nešťastný

Steven Naismith

V roce 2012 využil Everton finančních problémů skotských Rangers a přivedl do klubu tohoto skotského reprezentanta. Jeho příchod mezi fanoušky v Goodison Parku nevyvolal velké emoce. Naismith měl v Premier League pomalý rozjezd. Během dvou sezón pod vedením Roberta Martíneze se z něj stal jeden z nejslibnějším ofenzivních záložníků v soutěži. V uplynulém ročníku vstřelil devět branek. V právě probíhající sezóně už přidal čtyři branku.

[break]
Průkopník přestupových pravidel je odkázaný na sociální dávky

Mile Jedinak

Další zástupce Crystal Palace. Jedinak je pro svůj klub nepostradatelnou postavou. Australský internacionál je jedním z nejvyrovnanějších záložníků v lize. V minulém ročníku nastoupil do všech ligových utkání. Není to gólový hráč, ale jeho přínos je značný. Ze středu hřiště řídí hru svého týmu. Taktéž je velice důležitý v obranné činnosti svého mužstva. Jedinak je přesto podceňovaným hráčem, jehož sláva závratných výšin nedosahuje.

Největší očekávané transfery nadcházejícího přestupového období

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.