Není kam couvat, nic se nepromíjí, přiznal liberecký Nezmar

Slovan Liberec ještě nikdy v historii samostatné české soutěže neodstartoval do ligy tak špatně jako letos pod koučem Samuelem Slovákem, kdy si připsal v úvodních jedenácti duelech pouhou jednu výhru, která ambicióznímu severočeskému mužstvu stačí na čtrnáctou pozici.

Není kam couvat, nic se nepromíjí, přiznal liberecký Nezmar
Látal neklapl, Hradec tak vsadil na trenérský triumvirát

"Já nejsem statistik. A upřímně řečeno mě to ani nezajímá. Dokonce mě ani nezajímá, co bylo v letošních dosavadních jedenácti kolech. Zajímá mě, co se děje ve středu a ve čtvrtek na tréninku, jestli každý jede na maximum a co bude v pátečním zápase na hřišti Bohemians. Měli jsme jedenáct zápasů na to, abychom si ověřili, že žádný soupeř není jednoduchý. Utkání na Bohemce bude do značné míry takové, jaké si ho sami uděláme," prohlásil v rozhovoru pro idnes.cz sportovní ředitel Slovanu.

Předčasný konec slovenského stratéga Samuela Slováka se zatím U Nisy neřešil: "Můžu říct, že odvolání trenéra jsme dosud neřešili. Řešíme to, aby se všechno dělalo na sto procent a výsledky se rychle zlepšily," pokračoval funkcionář na stránkách idnes.cz.

Vinu za mizerný start si připisuje také on sám: "Ossobní odpovědnost jsem samozřejmě přijal, protože s tím, kde se v tabulce nacházíme, nejsem vůbec spokojen. Děláme si analýzu celé situace a možných chyb, ale závěry ještě hotové nejsou. Vyhlásili jsme mobilizaci - přesně tímhle slovem jsem to v kabině nazval. Není kam couvat, nic se nepromíjí a vyžadujeme maximální koncentrovanost. Nelze si hledat alibi: Já jsem mladý, na mě se nesmí tlačit. A ti starší jsou tam od toho, aby jim pomohli," zakončil serverem idnes.cz citovaný bývalý útočník a později také stoper Nezmar.

Vrba: Hráči jsou v české lize spokojeni a nemají důvod odcházet