Arsenal buduje mistrovský tým

Arsenal buduje mistrovský tým

Hvězda londýnského Arsenalu Aaron Ramsey předpovídá kanonýrům úspěch. Po letních příchodech Alexise Sáncheze, Caluma Chamberse a Danny Welbecka věří, že Arsenal buduje tým, který bude schopen dosáhnout na mety nejvyšší.

„Danny Welbeck se adaptoval velmi dobře, ačkoli přišel až v poslední den přestupního okna. Dokonce se v dresu Arsenalu dočkal svého vůbec prvního hattricku. Doufám, že v nastoleném trendu bude i nadále pokračovat a dál bude velmi platným hráčem,“ řekl na adresu někdejšího útočníka Manchesteru United Ramsey.

To samé pak platí i o Sánchezovi, jenž přišel ze španělské Barcelony a hned začal potvrzovat své kvality. „Hraje dobře v každém utkání, do kterého zasáhne. Není to jen o tom, že by útočil, ale velmi často pomáhá i v defenzivě, což je velmi důležité. Pro každý tým je velkou výhodou mít ofenzivního hráče, který je ochoten i bránit,“ liboval si velšský reprezentant.

Třetí posilou do party je devatenáctiletý obránce Calum Chambers. „Na to, kolik mu je, je velmi dobře silově vybavený. Je to pro nás velmi dobrá posila, která má ještě všechno před sebou,“ uzavřel hodnocení nových tváří v týmu Ramsey, podle něhož bude Arsenal brzy mít kádr na boj o mistrovský titul.

Premier League: Jedenáctka složená z nejhorších přestupů tohoto léta

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.