Van Gaal je velmi, velmi dobrý. A Mourinho? Excelentní

Van Gaal je velmi, velmi dobrý. A Mourinho? Excelentní

Chelsea má sice mnohem více bodů než Manchester United, dala více gólů a méně branek také inkasovala, nicméně dobře ví, že v neděli na Old Trafford zase až tak jasným favoritem proti dvacetinásobnému mistrovi země nebude.

Kteří hráči jsou v anglické lize nejčastějšími faulovanými terči?

Před šlágrem 9. kola Premier League si složili vzájemné komplimenty oba manažeři: "Na šampionátu odvedl fantastickou práci. Podle mě Holanďani neměli takovou sílu, aby došli až k bronzu. Ale Louis je velmi, velmi dobrý trenér. Oba jsme skvělí," citoval server idnes.cz slova Josého Mourinha, jehož ocenil i jeho protějšek na lavičce Rudých ďáblů: "Věděl jsem, že José by mohl být dobrý trenér. Ale následující roky předčily očekávání. Je excelentní, jeden z nejlepších trenérů na světě," vrátil mu pochvalu bývalý kormidelník Bayernu či Barcelony, jenž začal vládnout na severu Anglie letos v létě.

United by rádi využili výhodu domácího prostředí a připsali si čtvrtou výhru v sezóně. Optimismus jim vlévá do žil skutečnost, že poslední tři domácí duely výsledkově zvládli: "Bude to taktická bitva, očekávám těsný výsledek," doplnil na stránkách idnes.cz defenzivní univerzál Daley Blind. "Myslím si, že lze říct, že jde o jeden z největších zápasů na světě. Doufám, že budu jeho součástí," dodala další letní posila Rudých ďáblů Luke Shaw.

Velký úkol by mohl čekat na ofenzivního veterána Blues Didiera Drogbu, jenž by mohl v útoku svého staronového chlebodárce zastoupit Diega Costu i Loica Rémyho: "United jsou pro nás hrozba. Jedeme tam s vírou a s tím, že jsme silní. Ale taky víme, že i oni mají dobrý tým. Záleží na trenérovi, jestli se rozhodne mě nasadit. Každý musí být připraven. Každý by měl mít radost z toho, že může hrát na Old Trafford," uzavřel dnes již bývalý reprezentant Pobřeží slonoviny, jehož názor publikoval portál idnes.cz.

10 největších hříšníků ostrovní ligy