Jaké jsou vypsány kurzy, že Suárez kousne Ramose či Ronalda?

Jaké jsou vypsány kurzy, že Suárez kousne Ramose či Ronalda?

Je to tady. Defenzivně spolehlivá Barcelona, která během osmi kol La Ligy ještě nedostala gól, narazí na madridském San Bernábeu na rozjetý Real v čele s Cristianem Ronaldem, který dal v dosavadních třinácti duelech nového soutěžního ročníku 2014/2015 rovných 20 branek.

Nejpřeceňovanější jedenáctka světa

První El Clásico však tentokráte nebude zajímavé pouze dalším soubojem Messiho s Ronaldem, nýbrž i Luisem Suárezem, jenž se vrací do hry po dlouhém disciplinárním trestu, který mu FIFA udělila v létě.

A ve Španělsku se na první velký šlágr sezóny samozřejmě sází ve velkém stylu. Na to, že si Suárez zahraje v Madridu alespoň minutu, je vypsán kurz 1,05. Na to, že ho Luis Enrique nasadí rovnou do základní sestavy katalánského velkoklubu, byl stanoven kurz 1,25. Na to, že bude bývalý snajpr Liverpoolu či Ajaxu skórovat, se sází s kurzem 2,5. Na to, že dostane nejdražší letní posila Barcelony červenou kartu, byl vypsán kurz 11.

A ani to ještě není všechno - tipuje se i to, zda bude opět hryzat - na kurzu 21:1 sídlí stopeři Bílého baletu Sergio Ramos a Pepe. Pokud byste vsadili, že se zakousne rovnou do největší hvězdy soupeře Cristiana Ronalda, hráli byste v kurzu 51:1.

Sám Suárez nad tím mávl rukou, zůstává nad věcí a soustředí se na svůj výkon: "Osud to tak chtěl. Patřím lidem, kteří věří, že se věci dějí z nějakého důvodu. Musí to mít příčinu, že době, kdy se vracím do hry, v lize narazíme ze všech devatenácti soupeřů právě na Real," citoval uruguayského reprezentanta web sme.sk.

Do Barcy přišel s vizitkou nejlepšího kanonýra Premier League a mužstvo už je na jeho um natěšené, což potvrdil také čtyřnásobný držitel Zlatého míče Lionel Messi: "Na Luise se těšíme. Jsme nadšení, že konečně může nastoupit v soutěžním utkání. Týmu to dodá mnohem větší sílu, určitě nám pomůže," pokračoval serverem sme.sk citovaný Lionel Messi.

Devět českých hráčů, kteří si zahráli španělskou Primera División

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.