Sturridge: Lidé jsou na Balotelliho tvrdí, čemuž nerozumím

Sturridge: Lidé jsou na Balotelliho tvrdí, čemuž nerozumím

Liverpoolský útočník Daniel Sturridge doufá, že bude moci vytvořit útočnou partnerskou dvojici Reds právě s letní posilou z Itálie. Anglický reprezentant se léčil ze zranění stehenního svalu, které následně vystřídal sval lýtkový, přesto však věří, že by mu spolupráce s Mariem Balotellim mohla prospět.

5 možností, jak může Rodgers ještě zachránit sezónu Reds

Brendan Rodgers musel od konce srpna postrádat svou hvězdu, která byla šest týdnů mimo hru. I proto prý Reds nevstoupili do nového ročníku anglické nejvyšší soutěže příliš slavně. Tandem Sturridge – Suárez fungoval v minulé sezóně na výbornou, jenže uruguayský kanonýr odešel v létě do Barcelony. Na jeho místo byl dosazen z AC Milán právě Balotelli, který se však v novém angažmá na ostrovech spíše trápí.

„Vycházíme spolu velmi dobře mimo hřiště i v kabině. Neustále se smějeme a žertujeme. Není důležité, abychom byli přátelé, ale hře to jistě pomůže. Máme spolu dobrý vztah a na tom chceme stavět. Jakmile budu fit, věřím, že utvoříme silné partnerství na trávníku, z kterého bude těžit celý tým. V minulé sezóně jsem si takto sedl s Luisem a myslím, že s Mariem to bude obdobné,“ prohlásil Sturridge.

„Mario je stále pod drobnohledem. S tím musí počítat i on sám, když hraje za velký klub, jakým je Liverpool. Bude na něj směřován zrak všech a očekávají se od něj výsledky. Je to skvělý chlap, i když občas ustřelí. Spousta lidí na něj je tvrdých, čemuž nerozumím. Nemohu o něm říct nic špatného. Tvrdě pracuje na tréninku a svěřil se mi, že chce pracovat pro tým,“ hájí Balotelliho.

„Je těžké se přestěhovat do nového klubu a mít nové spoluhráče. Nelze očekávat zářné výsledky hned. Celé si to musí sednout. Všichni mu pomáháme a on hraje dobře. Někdy to tam prostě nepadá. Každý útočník si tímto obdobím musí projít,“ dodává Sturridge.

Komu se v Anglii podařilo restartovat svou kariéru?