Slavia podepsala kamaráda kapitána, jehož testovala i Barca

Slavia podepsala kamaráda kapitána, jehož testovala i Barca

Slavia by měla být opět o něco silnější. Do Synot Tip Areny totiž přišel mezinárodně ostřílený gruzinský záložník Levan Kenia, jenž hrál naposledy za německou Fortunu Düsseldorf a současný kapitán sešívaného celku Martin Latka ho tak dobře zná.

Ticketing ne, ochozy k stání ano! Vyzývají fandové. „Kozel“ Platil zahradníkem

Nejnovější člen kádru Miroslava Beránka trénoval se slavným pražským "S" již v minulém týdnu: "Jsem rád, že se nám povedlo ve spolupráci s agenturou MLM Sport management Levana přivést. Zatím jsme se domluvili na spolupráci do 30. června 2015, která může být prodloužena. Věříme, že prokáže svoje kvality a ukáže výkony, které potěší naše fanoušky," citoval web slavia.cz sportovního ředitele Karola Kisela.

Hráč, jenž byl přesně před deseti lety na testech i ve slavné Barceloně, nepřichází úplně do neznámého prostředí, kde by nikoho neznal: "Jsem velmi nadšen. Líbí se mi tým i atmosféra v něm. Těším se, až budu moci zasáhnout do utkání. S Martinem Latkou jsme velmi dobří kamarádi. Ve všem mi pomohl a udělal vše pro to, abych mohl ve Slavii být. Poprvé jsem se o zájmu Slavie doslechl od svého manažera, který byl v kontaktu s klubem. Spojil jsem se s Martinem a Karolem Kiselem a následně nic nebránilo tomu, abych do Prahy přijel. Přišel jsem do Slavie proto, abych jí pomohl. Nic jiného mě nezajímá. Budu se snažit, abychom se v budoucnu dostali do evropských pohárů. Mým druhým cílem je návrat do gruzínské reprezentace," citoval čtyřiadvacetiletého borce s minulostí v Lokomotivě Tbilisi či Schalke 04 klubový web Slavie.

Zeman je opět in: 10 nejzajímavějších výroků českého kouče