Real smetl Granadu a jde do čela, Barcelona doma padla s Vigem

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Dalším suverénním výsledkem se ve španělské Primera División prezentoval Real Madrid. Svěřenci trenéra Carla Ancelottiho po jasné výhře nad Barcelonou porazili hladce Granadu na jejím hřišti 4:0. Na tento výsledek nedokázala odpovědět Barcelona, která prohrála doma se Celtou Vigo 0:1 a propadla se až za Atlético na třetí místo.

Real vstoupil do zápasu báječně, když se již ve druhé minutě trefil hvězdný Portugalec Cristiano Ronaldo, jenž má letos vynikající střeleckou formu.

Ještě před poločasem přidal druhý zásah James Rodríguez a bylo rozhodnuto. Po změně stran přidal třetí gól bílého baletu Karim Benzema a na konečných 4:0 upravila závěru svým druhým gólem letní posila James.

Zatímco Atlético doma nezaváhálo a porazilo Córdobu, Barcelona selhala, když na Nou Campu nestačila na Celtu Vigo a po gólu Larriveye z 55. minuty prohrála 0:1.

Španělská liga - 10. kolo:

Granada - Real Madrid 0:4 (31. a 87. Rodríguez, 2. Ronaldo, 54. Benzema)
Atlético Madrid - Córdoba 4:2 (43. vlastní Luso, 58. Griezmann, 62. Mandžukič, 80. García - 54. a 87. Ghilas)
FC Barcelona - Vigo 0:1 (55. Larrivey)