Hráči, kteří si výkony v United říkají o vyhazov

Hráči, kteří si výkony v United říkají o vyhazov

Manchester United opět padl. Tentokrát v městském derby s City, který ho setnul díky jediné brance utkání, kterou zaznamenal Sergio Agüero půlhodinu před koncem. Přestože existují náznaky zlepšení u Rudých ďáblů, nalézáme v jejich kádru stále hráče, kteří se do konceptu nehodí. Nizozemský kouč Louis van Gaal by je neměl zbytečně nechávat v klubu. O které hráče podle webu caughtoffside běží?

Srovnání kádrů Blues a Bílého baletu: Který z nich má větší kvalitu?

6. Chris Smalling


Čtyřiadvacetiletý obránce anglické reprezentace se v dresu Rudých ďáblů předvedl hrubě nevydařený zápas s městským rivalem. V 31. minutě si vysloužil žlutou kartu a o osm minut později po druhé už mířil do sprch, což oslabilo celý tým na dlouhých padesát minut. Louis van Gaal ho za jeho výkon zcela jistě chválit nebude především, když obrana United hoří jak hranice na pálení čarodějnic.

[break]
Nejodstrašující debakly v historii této sluneční soustavy

5. Phil Jones


Další mladý reprezentant Anglie, který neodvádí na Old Trafford přesvědčivé výsledky. 4 roky po příchodu z Blackburnu jsou dostatečné na aklimatizování, tudíž se není čemu divit, že by ho v létě mohla vystřídat velká jména jako například Mats Hummels.

[break]
9 největších přestupových přehmatů: Chybná rozhodnutí Arsenalu či Man Utd

4. Juan Mata


Šestadvacetiletý španělský ofenzivní záložník hraje v United jen z laskavosti Van Gaala. Juan Mata neodvádí od svého odchodu ze Stamford Bridge nikterak zářné výsledky a proto dlouhodobě figuruje na listině hráčů, kteří jsou na trhu k dispozici. Zájem se prý ozývá z Itálie, konkrétně z Juventusu a AS Řím.

[break]
TOP 10: Magické momenty Lionela Messiho od jeho počátků v Barceloně

3. Ashley Young


Devětadvacetileté anglické křídlo je velkým zklamáním Rudých ďáblů, neboť si od jeho služeb slibovali mnohé, když ho v roce 2011 kupovali z Aston Villy. 20 milionů liber se klubu zatím zcela jistě nevrátilo a proto je zřejmé, že tento hráč by v soupisce pro příští sezónu už figurovat nemusel.

[break]
Srovnání kádrů Blues a Bílého baletu: Který z nich má větší kvalitu?

2. Antonio Valencia


Ekvádorské pravé křídlo se nějak tak hledá na trávníku a dá se bez bázně říct, že zatím nepůsobí dobrým dojmem na žádném postu, kam ho kouč pošle. Pokud by United získalo z Fiorentiny Juana Cuadrada, je pravděpodobné, kdo další bude v Manchesteru balit kufry.

[break]
Dream Team Manchesteru United: David Beckham se do sestavy nevešel!

1. Anderson


Tento brazilský záložník vletěl jako mladík do služeb Rudých ďáblů jako neřízená střela a jeho start byl přímo skvělý. Jenže o devět let později je situace zcela opačná a Anderson je na hřišti přímo tragický. Po letech průměrných výkonů již nelze otálet a je třeba ho vyslat do světa.

Magický ročník 98: Nejtalentovanější hráči barcelonské akademie La Masia

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.