Atlético tvrdí, že za Costu získalo od Blues jen 16 milionů liber

Atlético tvrdí, že za Costu získalo od Blues jen 16 milionů liber

Byl to citelný prodej Atlética v létě, jenže takového kanonýra by horko těžko udrželo. Costa si vysnil svůj další pobyt na Stamford Bridge a Mourinho si šel tvrdě za svým. Výsledkem byla čáska 32 milionů liber, která však doposud do kasy Madridského klubu a vítěze španělské La Ligy nepřiputovala.

5 hvězd Evropy, které jen zbytečně vysedávají na lavičce

Prezident Atlética Madrid Enrique Cerezo prohlásil, že klub k dnešnímu dni obdrel jen polovinu sumy z prodeje, tady 16 milionů liber. Přitom Costa již zaznamenal v dresu Blues devět branek a patří ke klíčovým oporám základní sestavy. Že by v celém obchodu figurovala ještě třetí strana?

Cerezo bědoval před médii nad špatnou podnikatelskou činností klubu a na podivný finanční tok za prodej španělského reprezentanta. „Je to jeden z nejlepších útočníků na světě. Jeho odchod byl uspěchaný, protože jsme měli slabou chvilku, jinak bychom mohli říct ne. Kdyby k zájmu Blues došlo dnes, určitě by neodešel. Ekonomický problém pro nás není dobrý, dostali jsme 50 procent z toho, co bylo řečeno. V celém obchodu šlo asi více o peníze pro něj, nežli pro klub, dodal Cerezo.

Hráči, kteří si výkony v United říkají o vyhazov

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.