5 hráčů Gunners, kteří letos kopou velkou bídu

Arsenal se potýká v novém ročníku Premier League s řadou zranění, které ovlivňují sílu celého kádru. Tým se v nejvyšší anglické soutěži krčí na čtvrtém místě a na vedoucí Chelsea ztrácí již devět bodů. O nevyrovnanosti jejich hráčů svědčí i úterní střet v Lize mistrů, kde tříbodový náskok dokázal v domácím prostředí s Anderlechtem prohospodařit a zápas ukončit nerozhodně. Podívejme se na pět hráčů, kteří herně zatím propadají a měli by chytit druhý dech, než bude pozdě.

5 hráčů Gunners, kteří letos kopou velkou bídu
Kteří hráči v Lize mistrů jsou nekreativnější?

5. Mathieu Flamini


Francouzs má v rozehraném ročníku Premier League otřesnou formu, i když to není tak docela jeho vinou. Jeho bídné výsledky jsou na úkor špatné disciplíny jeho spoluhráčů. Záloha Gunners je lehce postupitelná, trpí nedostatkem pohybu a i Flamini nemá dostatek pohybu, aby soupeře eliminoval.

[break]
11 asistencí v historii, které zastínily samotný gól

4. Aaron Ramsey


Start do sezóny měl naprosto famózní, ale jeho forma se asi odpařila s přibývajícím horkem ve špatných výsledcích týmu. Po skvělé minulé sezóně se zdá být jen stínem svých schopností. V posledních zápasech se dokonce zdá, že on je tím elementem, který ještě více zpomaluje celou hru Arsenalu.

[break]
5 hvězd Evropy, které jen zbytečně vysedávají na lavičce

3. Mikel Arteta


Má být vůdčí osobností na trávníku a i nadále je pod vedením Wengera jasnou první volbou, ale řada zranění mu brání hrát pravidelně a najít svou formu, která by byla celku prospěšná. Mikel se vždy sesype jak domeček z karet a těžko hledá obranyschopnost vůči zákrokům soupeře.

[break]
Které kluby v Evropě nejčastěji střílí na branku soupeře?

2. Santi Cazorla


Přestože to nevypadalo, že by tento španělský záložník dostal v nové sezóně šanci v základní sestavě týmu, ale zranění Mesuta Özila a Thea Walcotta mu daly možnost ukázat, co v něm je. A moc toho nejspíše není, neboť předvádí, to co předvádí.

[break]
Výběr: Nejpomalejší XI probíhajícího ročníku Synot Ligy

1.Per Mertesacker


Německý obránce se přiznal, že se snaží najít motivaci po mistrovství světa a je to velmi vidět na jeho hře, neboť ji zatím nenašel. Mnoho trestuhodných chyb, které ho zdobí, si za rámeček rozhodně nevystaví.

Magický ročník 98: Nejtalentovanější hráči barcelonské akademie La Masia