Pět záložníků, kteří by Reds slušeli více než kapitán Gerrard

V létě ukončil dlouholetou reprezentační kariéru, přestože by v anglickém národním týmu mohl i dalších pár let ještě působit. Dal přednost svému klubu, jenž je pro něj srdeční záležitostí. Jenže realita může být dosti tvrdá, neboť se po startu nového ročníku Premier League šušká, že by to mohla být klidně poslední sezóna Stevena Gerrarda v Liverpoolu. Objevují se i možní náhradníci. Kdo připadá v úvahu, pokud Reds legendě neprodlouží v létě smlouvu?

Pět záložníků, kteří by Reds slušeli více než kapitán Gerrard
Video: Šest historicky výstavních branek do vlastní sítě

5. Giannelli Imbula (Marseille)


Dvaadvacetiletý francouzský defenzivní záložník vyniká v útočně laděné hře, kterou Marcelo Bielsa zavedl v tomto francouzském klubu. Zatímco je Imbula ještě dosti technicky nevyzrálý, fyzické a technické vlastnosti, které by Liverpool mohl využít, už dávno má.

[break]
Kteří hráči v Lize mistrů jsou nekreativnější?

4. Gregorz Krychowiak (Sevilla)


Nadějný reprezentant Polska se v létě stěhoval do Španělska, kde si ho vyhlédla Sevilla. Dvacet startů v národním dresu a klubové výkony stačily, aby se o něj zajímaly kluby z celé Evropy včetně Arsenalu. Ideální náhrada za Gerrarda, která může vypomoci i ve středu obrany.

[break]
Jak by si vedly nejlepší africké kluby v české Synot lize?

3. Ignacio Camacho (Málaga)


Solidní španělský štít, který nosí dres Málagy. Ve svých čtyřiadvaceti letech v něm roste velký potenciál a typologicky by se spolu s Joelem Allenem a Jordanem a Hendersonem hodil. Odchovanec Atlética Madrid by jistě nabídku z ostrovů neodmítl.

[break]
Které kluby v Evropě nejčastěji střílí na branku soupeře?

2. Radja Nainggolan (AS Řím)


Stěhování belgického talentu na Anfield by bylo krajně obtížné, neboť Římané ho konečně vykoupili z Cagliari a jistě by si ho nechali velmi ocenit, kdyby měl Serii A opustit. Nainggolan je tvrdý a agresivní a jeho razance by byla na hřišti prospěchem nejen pro Reds.

[break]
11 asistencí v historii, které zastínily samotný gól

1.Cristoph Kramer (Borussia Mönchengladbach)


Velmi talentovaný německý záložník, který je velmi hodně spojován s lednovým přestupovým oknem a odchodem do Arsenalu. Jeho pohyb na hřišti je velmi elegantní a je důležitou součástí fantastického výkonu Mönchengladbachu v tomto ročníku Bundesligy.

Nejúspěšnější sběratelé čistých kont v novém ročníku