5 přestupových destinací pro odpadlíka Arsenalu

Lukas Podolski je výborným fotbalistou, který však v Arsenalu nedostává mnoho příležitostí a jeho odchod z klubu se jeví jako nevyhnutelná záležitost. V dosavadním průběhu Premier League odehrál mistr světa pouze tristních 46 minut. Náš článek Vám přináší pět pravděpodobných destinací, kam by mohl Podolski přestoupit a pravidelně hrát.

5 přestupových destinací pro odpadlíka Arsenalu
TOP 7 překvapení Premier League: Nechybí hráči Southamptonu či Arsenalu

FC Schalke 04

Návrat do své domoviny se jeví jako nejlepší řešení. Německá Bundesliga je na velkém vzestupu a právem se řadí mezi nejlepší světové soutěže. Rozhodně by se nejednalo o ústup ze slávy. Reálnou alternativou je Schalke, které se momentálně trápí. Kluboví ofenzivní záložníci Sam a Draxler poutají pozornost mnoha zahraničních zájemců a hornický klub by si měl dopředu zajistit kvalitní náhradu.

[break]
8 nejlepších záložních symbióz, na které lze v Evropě spatřit

Borussia Mönchengladbach

Borussia byla po desátém kole na třetím místě ligové tabulky a jedna z největších týmových hvězd Max Kruse je středem zájmu mnoha klubů. Pokud by se přestup uskutečnil, Podolski by byl více než solidní náhradou. Jestliže se klub bude i nadále prezentovat výbornými výsledky, mohl by zde Podolski v příští sezóně hrát evropské poháry.

[break]
9 hráčů, kteří v Arsenalu nedokázali naplnit velký potenciál

Borussia Dortmund

Jednalo by se o velice zajímavou kombinaci. Podolski by v Kloppově týmu mohl nalézt ztracenou střeleckou potenci. Z klubu s velkou pravděpodobností odejde Marco Reus a je to právě odpadlík Arsenalu, který by ho mohl nahradit. Vestfálský klub se doposud vyrovnává se ztrátou Roberta Lewandowského. Podolski může hrát i na pozici hrotového útočníka. Co na to Klopp?

[break]
Mourinho: Zraněný Fábregas se ke Španělsku nepřipojí

Juventus

V minulých týdnech se objevily spekulace, které spojovaly německého reprezentanta s přestupem do italského Juventusu. Llorente je prozatím střelecky nevýrazný. Většinu branek Staré dámy obstarává Carlos Tevéz. Ten by šikovného parťáka bezesporu uvítal. Dokázali by tito dva hráči vytvořit smrtonosné duo?

[break]
10 hvězd, o které se v lednu poperou Gunners s Reds

Inter Milán

Další italský zájemce o Němcovy služby. Slavný tým se po deseti kolech nachází na nelichotivém 9. místě, když v posledních pěti zápasech vstřelil jen čtyři branky. V záloze by nejspíše nahradil Nigerijce Obiho. Útok Interu mají v malíku Icardi, Osvaldo či Palacio. Klub rovněž stojí o Joela Campbella. Podaří se Italům přivést dva hráče londýnského klubu?

Mourinho bez servítek: Suárez v nové knize mele hovna