Arsenal opět ztratil vedení a padnul, hrdinou dne je Gomis

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Chadli dal svůj šestý gól v sezóně. Žádný záložník v TOP 5 evropských ligách nemá na kontě více branek. Magpies jsou na vzestupu, což potvrdili v zápase na půdě WBA, dvě asistence si připsal Janmaat. V zápase Sunderlandu s Evertonu z penaltového kopu srovnal Baines. Baines dal za minulé čtyři sezóny 12 branek, čímž se nemůže chlubit žádný obránce PL. Arsenal opět neudržel vedení a ztratil body.

5 útočníků, kteří by pro United byli lepší volbou než Falcao

Domácí Spurs do konce prvního poločasu prohrávali 0:2, když se trefil Krkič a Walters. Naději domácím příznivců dál ve výborné formě hrající Chadli. Byla to pro něj šestá branka v sezóně. Žádný záložník v TOP 5 evropských ligách nedal více gólů.

Magpies jsou na vzestupu, což potvrdili v zápase na půdě WBA. V nastaveném času prvního poločasu udeřil španělský útočník Pérez, pro nějž to byla třetí trefa v sezóně. Další branku přidal Coloccini. U obou branek asistoval nizozemský obránce Janmaat.

V dalším utkání byl favoritem hostující Everton. První poločas skončil bez branek. První branky vsítili domácí fotbalisté. Z penaltového kopu srovnal Baines. Baines dal za minulé čtyři sezóny 12 branek, což se nepovedlo žádného obránci PL.

Kanonýři opět prohýřili své vedení. Po tragickém zápase proti Anderlechtu přišlo další zklamání. Sanchéz sice poslal hosty do vedení, ale bojovní hráči domácího týmu dokázali obrátit stav utkání. Hrdinou dne je Gomis.