Pět nejpřeceňovanějších hráčů v Premier League

Anglická Premier League je považovaná za nejlepší soutěž světa, čemuž napovídá řada faktorů od hvězdných hráčů, stadionů, fanoušků, prestiže i účasti v evropských pohárech. I v Anglii ovšem nalezneme řadu hráčů, jejichž skutečná kvalita není k přestupové částce či očekáváním zdaleka taková. Caughtoffside.com proto přišel se seznamem pěti nejpřeceňovanějších hráčů soutěže.

Pět nejpřeceňovanějších hráčů v Premier League
9 hráčů, kteří v Arsenalu nedokázali naplnit velký potenciál

Danny Welbeck (Arsenal)

Žádný velký zázrak to v Manchesteru United nikdy nebyl, ale po přestupu do Arsenalu se o něm najednou začalo mluvit jako o spasiteli kanonýrů. Že tomu tak nebude je ovšem všem jasné a dokazuje to i pohled na statistiky. Dva góly v osmi zápasech nejsou zrovna vizitkou prvotřídního forvarda, ale spíše hráče, jakých po anglických trávnících pobíhají desítky.
[break]TOP 10 světových hvězd, jež si v Chelsea zruinovaly kariéru (

Stevan Jovetič (Manchester City)

Když loni v létě do Manchesteru z italské Fiorentiny za 22 milionů liber přicházel, slibovalo si od něj vedení klubu jistě mnohem více, nežli pět branek ve třinácti ligových zápasech za sezonu a čtvrt. Je pravdou, že toho moc neodehrál i kvůli zranění, i tak ovšem nikdy nedokázal vysoké nároky splnit. V porovnání s dalším forvardem Citizens Sergiem Agüerem je zcela někde jinde.
[break]Deset hvězdných hráčů zachycených v lihovém opojení

Luke Shaw (Manchester United)

Vedení Manchesteru United v létě hodně zariskovalo, když za talentovaného levého obránce zaplatilo Southamptonu 30 milionů liber. Již nyní se zdá, že šlo o krok unáhlený a ne dost dobře rozmyšlený. Shaw před sebou má sice velkou budoucnost, ale pokud nebude hrát, razantní zlepšení nepřijde. Bohužel pro něho nedisponuje v současné době takovými kvalitami, aby na základní sestavu United měl.
[break]Pět českých hráčů, kteří působili dlouhou dobu v Rusku

Romelu Lukaku (Everton)

V Evertonu si v létě mnuli ruce, když se jim z Chelsea podařilo koupit za 28 milionů liber belgického reprezentačního útočníka Romelua Lukaka. Právě v Evertonu přitom talentovaný forvard v loňské sezoně hostoval a nevedl si zle, když dal patnáct branek v jednatřiceti ligových zápasech. Letos je to však výrazně horší a především s jeho výkony nepanuje mezi příznivci Toffees velká spokojenost.
[break]Nejhlasitější stadióny v Anglii, které vytváří skvělou atmosféru

Mesut Özil (Arsenal)

Další hráč Arsenalu v elitním výběru. Když před rokem přišel z Realu s velkou slávou za rekordní sumu, pro mnohé šlo o blesk z čistého nebe. Manažer klubu Arsene Wenger totiž do té doby nebyl zrovna zastáncem příchodu hvězdných jmen. Özilovi úvod angažmá vyšel, ale postupně uvadal a uvadal a v současné době už se nevejde ani do základní sestavy. V nové sezoně nastoupil pouze do pěti ligových zápasů, v nichž dal jeden gól.