Postará se Bale o další přestup roku?

Vedení londýnské Chelsea přišlo se smělým plánem. Z madridského Realu by totiž manažer klubu José Mourinho na Stamford Bridge rád přivedl hvězdného ofenzivního záložníka Garetha Balea, jenž přitom do Španělska přišel teprve před loňskou sezonou.

Postará se Bale o další přestup roku?
V Madridu se Baleovi daří, ačkoli po svém přestupu za 85 milionů liber z londýnského Tottenhamu chvíli trvalo, než se dokázal přizpůsobit techničtějšímu pojetí hry, než na které byl z Premier League zvyklý.

V osmapadesáti zápasech se Bale dokázal prosadit osmadvacetkrát a potvrzuje své kvality. Přitom v Realu zdaleka není od střílení gólů. To mají na starosti jiní, především pak Cristiano Ronaldo či Karim Benzema. I z tohoto pohledu je 28 přesných zásahů velmi solidní bilancí.

Ale v poslední době vypadl ze základní sestavy, když jeho místo zaujal talentovaný Isco. Spolu s ním v základu hrají Ronaldo, Toni Kroos, James Rodríguez a Luka Modrič. Bale tak v posledních zápasech pouze střídal, s čímž pochopitelně nemůže být maximálně spokojený.

Toho chce využít Chelsea, která se okamžitě o Baleovu situaci začala zajímat. Mohl by pětadvacetiletý velšský reprezentant zamířit na Stamford Bridge?

Bale? Za všechno může Ronaldo...