Busquets: Nevěřím, že Ronaldo nazývá Messiho zku***synem

Busquets: Nevěřím, že Ronaldo nazývá Messiho zku***synem

Když vyšla kniha s názvem „MESSI“ okamžitě vzbudila řadu emocí. Známý španělský novinář Guillem Balague v ní totiž uvádí, že hvězda Realu Madrid Cristiano Ronaldo nazývá svého rivala z Barcelony Lionela Messiho zku***synem. Podle záložníka Barcelony Sergia Busquetse to však není pravda.

Busquets věří, že Ronaldo má vůči hráčům Barcelony stejný respekt, jaký mají Katalánci právě k hvězdě Realu a jeho spoluhráčům. Portugalská superstar se proti výrokům okamžitě ohradila a chystá právní kroky, proti Balagueovi.

„Co si myslím o tom, že by Ronaldo urážel Messiho? Nevěřím tomu, že by o něm v šatně mluvil špatně. Stejně tak jako my nemluvíme špatně o hráčích Realu a nedáváme jim žádné hanlivé přezdívky,“ řekl Busquets.

Podle Balague chce Ronaldo ukázat před svými spoluhráči, že se nebojí nikoho, ani Messiho. To však Ronaldo kategoricky odmítá.

„Respektuji všechny hráče a Messi není výjimkou. Je to naprostá lež a už jsem to předal svému právníkovi,“ uvedl Ronaldo.

Sám portugalský ofenzivní klenot se v minulosti několikrát nechal slyšet, že s Messim žádný problém nemá. „Kamarádi nejsme a na kafe s ním nechodím, ale to s nikým ze soupeřů. Samozřejmě ho ale velmi respektuji a uznávám,“ řekl v minulosti Ronaldo.

Nyní tak musí Balague doložit svá tvrzení, jinak ho čeká pěkná nakládačka od Ronaldových právníků.

Real Madrid: Nejhorší přestupy v historii slavného klubu

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.