10 mladíků, kteří chtějí navázat na výkony svých slavných otců

10 mladíků, kteří chtějí navázat na výkony svých slavných otců

Ne každý má za otce hvězdu tohoto sportu, ke které může vzhlížet nejen v televizi, ale i v rodinném kruhu. Podívejme se na deset mladíků, kteří se snaží jít ve šlépějích svých slavných rodičů a nezůstat jen v jejich stínu.

3 provokativní oslavy gólů na ostrovech, na něž se nezapomíná

10. Joe van der Sar


Legendární nizozemský brankář Edwin van der Sar, který je i klubovou legendou Manchesteru United upírá své genové naděje k šestnáctiletému Joemu, který momentálně působí v Ajaxu.

9. Niall Keown


Osmačtyřicetiletý bývalý hráč Arsenalu Martin Keown zasvětil do fotbalu i svého syna Nialla, který ve svých devatenácti letech již působí v anglické U-21.

[break]
Pět nejčastěji pálících hráčů letošní evropské kvalifikace

8. Cristian Maldini


Hvězda AC Milán s číslem dresu 3 Paulo Maldini bedlivě sleduje svého syna Christiana, který již pomalu nakoukává do prvního týmu italského velkoklubu. Proslýchá se, že i on by na San Siro mohl zažít velkou kariéru.

7. Diego Poyet


Kouč Sunderlandu Gus Poyet, který svého času velmi dobře reprezentoval Uruguay, má svého potomka taktéž na ostrovech. Mladý Diego působí v Huddersfieldu, kde je na hostování z West Hamu.

[break]
Šest hvězd, o které bude v lednu na trhu největší zájem

6. Enzo Zidane


Kdo sleduje jednoho největších hráčů všech dob ví, že francouzská legenda Zinedine Zidane má i talentovaného syna, který si nedávno odbyl svůj debut v B-týmu Realu Madrid proti Castille.

5. Brooklyn Beckham


Ikona Anglie David Beckham povolil svému synovi Brooklynovi, aby se ve svých patnácti letech připojil k Arsenalu. Hráč se skvělou kopací technikou jistě předal svému potomkovi nějaké své geny.

[break]
21 chyb, kterých se ve své přestupové politice dopustil Real

4. Rivaldinho


Brazilský vítěz Zlatého míče Rivaldo má želízko v ohni v podobě syna Rivaldinha, který působí v Mogi Mirim. Osmnáctiletý talent se se svým otcem v loňském roce sešel i na trávníku, neboť Rivaldo je stále hráčem tohoto klubu

3. Xavi Simons


Syn bývalého nizozemského útočníka Regillia Simonse není žádný nezdárek již ve svém mladém věku. V současné době působí v mládežnické akademii Barcelony

[break]
Co by za to Češi dali! Která reprezentace se pyšní nejlepšími mladíky?

2. Devante Cole


Jeden z nejlepších střelců historie Premier League Andy Cole má syna Devanteho, který je na hostování v Barnsley z Manchesteru City. Proslýchá se, že by mu to časem mohlo pálit stejně jako jeho otci.

1. Bradley de Nooijer


Potomek Gerarda Nooijera hraje v mládežnické akademii Sparty Rotterdam, za který jeho otec odehrál v roce 1990 více než 200 zápasů a stal se klubovou ikonou.

14 hráčů Premier League, kteří tento víkend chtějí prolomit smůlu