Pět hráčů, kteří by mohli u Reds nahradit zraněného Sturridge

Liverpool nutně potřebuje posílit útok, který strádá špatnou formou Maria Balotelliho a dlouhodobým zraněním Daniela Sturridgeho. Rickie Lambert a Fabio Borini na lavičce nepředstavují pro Brendana Rodgerse dlouhodobé řešení, a tak je třeba se rozhlédnout po nových kanonýrech, kteří by v lednu mohli Reds posílit.

Pět hráčů, kteří by mohli u Reds nahradit zraněného Sturridge
10 mladíků, kteří chtějí navázat na výkony svých slavných otců

5. Saido Berahino (West Brom)


Jednadvacetiletý rodák z Burundi reprezentuje Anglii na mezinárodním poli. V současné době hraje za West Bromwich Albion, kde upoutal pozornost hned několika předních klubů Premier League. V jedenácti zápasech nového ročníku nejvyšší ostrovní soutěže zaznamenal sedm branek, což ho pasuje na velmi horké zboží v lednovém přestupním okně.

[break]
Pět nejčastěji pálících hráčů letošní evropské kvalifikace

4. Andre-Perre Gignac (Marseille)


Devětadvacetiletý Francouz by mohl být v zimě k mání za celkem přijatelnou sumu 11 milionů liber, kterou by Brendan Rodgers jistě neváhal zaplatit. Levná varianta kvalitního útoku, neboť GIgnac zaznamenal v rozehrané Ligue 1 již 10 branek.

[break]
Šest hvězd, o které bude v lednu na trhu největší zájem

3. Gonzalo Higuaín (Neapol)


Argentinský ostrostřelec působící na apeninském poloostrově by měl být sázka na jistotu, přestože finančně náročnou. Na Anfield by mohl putovat z Itálie přibližně za 31 milionů liber, za které by ho Benitéz z Neapole nejspíše uvolnil.

[break]
21 chyb, kterých se ve své přestupové politice dopustil Real

2. Jackson Martínez (Porto)


Kolumbijský ostrostřelec je velmi sledovaným artiklem, na který si brousí zuby v celé Evropě. Liverpool je údajně připraven nabídnout do Portugalska 30 milionů liber za hráče, který ve 107 zápasech vstřelil 72 branek.

[break]
Co by za to Češi dali! Která reprezentace se pyšní nejlepšími mladíky?

1. Klaas-Jan Huntelaar (Schalke)


Jednatřicetiletý osvědčený nizozemský kanonýr může být na první pohled možná už starým zbožím, ale za 3 miliony liber by ho nekoupil snad jen hlupák. Záruka kvality, které to pálí i v národním dresu by mohla představovat krátkodobější řešení v případě, že kouč Brendan Rodgers bude stále doufat v plnohodnotný návrat Sturridgeho.

14 hráčů Premier League, kteří tento víkend chtějí prolomit smůlu