Valencia městské derby nezvládla a s Levante prohrála

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Nečekanou ztrátu si ve dvanáctém kole španělské Primera División připsali hráči Valencie, když na půdě Levante prohráli 1:2. Netopýři tak dál zůstávají na čtvrtém místě tabulky. Naopak Levante se posunulo z devatenácté příčky až na místo třinácté.

Valencia byla v úvodu aktivnější. Několik šancí si vypracoval především Negredo, jenž ve Valencii hostuje z Manchesteru City. Žádnou z nich ovšem neproměnil a do kabin se tak šlo za bezgólového stavu.

Po změně stran se domácí výrazně osmělili a tlak přetavili ve vedoucí branku. Po rohovém kopu se prosadil Casasdesús. Vyrovnání přišlo v 73. minutě, když se počtvrté v sezoně trefil Parejo. Nerozhodný stav však vydržel jen dvě minuty, než Levante podruhé a definitivně poslal do vedení střídající Moralse.