Real i bez gólového příspěvku Ronalda vyhrál v Málaze

[b]OBSAHUJE VIDEO[/b] Real Madrid v Málaze vyhrál 2:1 a potvrdil pozici lídra španělské ligy. Cristiano Ronaldo se tentokráte neprosadil, zastoupili ho však Benzema s Balem.

Real začal v Málaze pěkně od podlahy a rychle si vytvořil velký tlak. Úvodní branky utkání se fanoušci dočkali v osmnácté minutě, kdy se po přihrávce Ronalda do středu pokutového území prosadil francouzský reprezentant Karim Benzema.

Real byl i nadále aktivní, ale v závěru první půle mohl inkasovat. Casillase však zachránila branková konstrukce. Po změně stran se pokračovalo v podobném duchu. V 81. minutě však mohlo přijít vyrovnání. Nepříliš jistý Casillas pouze vyrazil Samuelovu střelu, ale Santa Cruz byl u dorážky pozdě.

O dvě minuty později tak udeřilo na druhé straně. Po dlouhé přihrávce přistrčil Ronaldo na Balea, jenž se střelou z hranice vápna nemýlil. Ve druhé minutě nastaveného času ještě snížil Santa Cruz, na víc už ale Málaga neměla čas.