Trápící se kluby v Anglii zabraly, United i Reds slaví tři body

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Čtvrtou výhru v řadě si připsali hráči Manchesteru United, kteří v anglické lize porazili doma Stoke City 2:1 a pojistili si čtvrté místo. Dařilo se i Liverpoolu. Reds naplno bodovali na půdě Leicesteru 3:1 a posunuli se z jedenácté příčky na osmou.

V dresu rudých ďáblů absentoval kapitán Wayne Rooney, ale i bez něj mohli jít domácí do vedení. Herrera však ve velké šanci přestřelil. Španělský středopolař si náladu vylepšil po dvaceti minutách hry, po jeho přihrávce totiž skóroval Fellaini.

Krátce před poločasem však vyrovnal hostující N´Zonzi a zdálo se, že United čekají další potíže. V 59. minutě však vrátil domácím vedení na kopačky Mata, když zakroutil do branky přímý kop.

Anglická liga - 14. kolo:

Burnley - Newcastle 1:1 (34. Boyd - 48. Cissé)
Leicester - Liverpool 1:3 (22. vlastní Mignolet - 26. Lallana, 54. Gerrard, 83. Henderson)
Manchester United - Stoke 2:1 (21. Fellaini, 59. Mata - 39. N'Zonzi)
Swansea - QPR 2:0 (78. Ki Song-jung, 83. Routledge)