Jak to bylo u Řepky s odmítnutím mentálních tréninků?

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Víte, co spojuje středopolaře Jaromíra Zmrhala ze Slavie, střelce Davida Vaněčka z Hradce Králové, špílmachra Patrika Hrošovského z Viktorie Plzeň či ofenzivního univerzála Milana Kerbra ze Slovácka? Osoba mentálního trenéra a lektora osobního rozvoje Dragana Vujoviče, který v poslední době z prvoligové mapy spolupracoval právě s nimi.

Jak to bylo u Řepky s odmítnutím mentálních tréninků?
Víte, co spojuje úspěšné lidi a nejlepší sportovce světa?

Muž, který v minulosti pomáhal Spartě Praha (nebudeme-li tedy počítat jejího tehdejšího kapitána Tomáše Řepku), Slovanu Liberec, české jednadvacítce či hokejové reprezentaci do dvaceti let absolvoval před pár dny rozhovor se šéfredaktorem magazínu Hattrick Pavlem Procházkou.

Zazněla v něm mimo jiné informace, že v případě tzv. "Silvovy metody" je ve střední a východní Evropě jediným mužem, který ji může oficiálně školit, což znamená, že čeští hráči mohou být široko daleko jedinými, kdo ji bude znát, nebo názor, že nejinteligentnějším hráčem soudobé Synot ligy je sparťanský stoper se zkušenostmi z nizozemské nejvyšší soutěže Ondřej Švejdík.

Chcete bezplatně vyzkoušet metody, které byly v minulosti aplikovány na hráče Sparty či Liberce?