Chelsea poprvé padla; Arsenal odvrátil debakl, ale na výhru to nestačilo

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Svěřenci Alana Pardewa opravdu zažívají "renesanci". V posledních sedmi ligových zápasech pětkrát vyhráli. 15. kolo svedlo dohromady Newcastle a doposud neporaženou Chelsea. Domácí zabojovali a získali cenné tři body! Boj o titul se komplikuje. Gunners ve Stoke odehráli poločas hrůzy. Inkasovali už v první minutě a po prvním půli prohrávali 0:3.

Šest nechutně přeplacených hvězd Rudých ďáblů

O vítězství Magpies rozhodl dvěma góly Papiss Demba Cissé. Senegalský útočník už má na kontě sedm ligových tref. Zajímavostí je, že Blues jsou jeho nejoblíbenějším soupeřem. Společně s tímto zápasem jim už dokázal vstřelit čtyři góly.

Již v sedmé minutě zápasu proti Evertonu přišel mistrovský Manchester City o svůj klenot - útočníka Sergia Agüera. I bez argentinského reprezentanta však nakonec dokázali Citizens zvítězit. o jediný gól zápasu se totiž postaral ve 24. minutě nejlepší střelec loňské sezony Yaya Touré.

Anglická liga - 15. kolo:

Newcastle - Chelsea 2:1 (57. a 78. Cissé - 83. Drogba)
Hull - West Bromwich 0:0
Liverpool - Sunderland 0:0
QPR - Burnley 2:0 (51. Fer, 74. Austin)
Stoke - Arsenal 3:2 (1. Crouch, 35. Krkič, 45.+1 Walters - 68. Cazorla z pen., 70. Ramsey)
Tottenham - Crystal Palace 0:0
Manchester City - Everton 1:0 (24. Touré z pen.)