Vlci doma málem selhali, bod zachránili v nastavení

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Vlci zachránili doma se Sassuolem alespoň bod až v nastaveném čase, když po změně stran dokázali smazat dvoubrankové manko a remizovat 2:2.

Hráči římského AS byli v utkání se Sassuolem jasnými favority, ale již po osmnácti minutách hry prohrávali o dvě branky, když se o oba góly postaral hostující Zaza. Ten nejprve díky agresivnímu napadání gólmana AS ve skluzu srazil odkop do branky a následně se vyhl ofsajdové pasti a ze středu vápna propálil domácího brankáře střelou pod břevno podruhé.

Jiskru naděje vykřesal Římanům v 78. minutě proměněným pokutovým kopem Ljajič a v nastaveném čase po rychlé akci z pravé strany přidal svůj druhý gól, kterým zařídil remízový výsledek.