Léto 2015 a sestava Bílého baletu: Jaké nastanou změny?

Real jako z jiné galaxie? Po pár nákupech to může budit tento dojem. Španělský gigant z Madridu se již nyní honosí plejádou skvělých hráčů, kteří patří k tomu nejlepšímu, co nám tento sport nabízí. Hladový velkoklub má však choutky i na další akvizice, které by do svých řad začlenil. Během příštích dvou přestupních oken by mohli na Santiago Bernabéu přijít další ikony, které by nahradily některé dosavadní. Jak by v létě mohla vypadat základní sestava „Bílého baletu“?

Léto 2015 a sestava Bílého baletu: Jaké nastanou změny?
Několik přestupů, které nakopnou Reds zpět na vrchol

Obrana: Casillas, Carvajal, Ramos, Pepe, Marcelo


V brance by nemělo dojít k žádnému překvapení a legenda Iker Casillas by měl stále patřit k základním pilířům základní sestavy. I přes nevydařené působení v dresu reprezentace Španělska, kde ho mnozí již odepisují, stále patří k nejlepším gólmanům světa. Zprava by operoval talentovaný Daniel Carvajal a zleva Marcelo. Mozkem obrany by byl Sergio Ramos a Pepe.

[break]
Šestice mladíčků Chelsea, jež se mohou prosadit do prvního týmu

Záloha: Modrič, Kroos, Reus, Rodríguez


Ancelotti by již v lednu mohl do Madridu přivést hvězdného záložníka Borussie Dortmund Marco Reuse, jehož jméno je s „Bílým baletem“ spojováno dlouhodobě. Doplnil by tak záložní řadu, kterou tvoří jeho krajan Toni Kroos, Chorvat Luka Modrič a kolumbijský talent James Rodríguez. Silný střed a kraje zálohy by měly být silným stavebním kamenem, ze kterého by Real mohl těžit hned na několik let dopředu.

[break]
Deset míčových kouzelníků Ligy mistrů

Útok: Ronaldo, Agüero


Real je podle médií svolný k uvolnění svých dvou opor, které by mohl nahradit argentinský kanonýr z Manchesteru City Serigo Agüero. Karim Benzema i Gareth Bale jsou spojováni s odklonem do Premier League. Odchod Cristiana Ronalda se zdá být utopický, a proto by španělský gigant v přední linii disponoval silnou dvojicí v podobě portugalského kapitána a argentinského ostrostřelce.

Horké zboží na přestupovém trhu! O které záložníky bude největší rvačka?