Jaké sestavy nabídne Silvestrovské derby? Dojde i na Bergera?

Jaké sestavy nabídne Silvestrovské derby? Dojde i na Bergera?

Pořadatelé tradičního Silvestrovského derby internacionálů mezi dvojicí slavných pražských "S" prozradili, že by měli ve středu 31. 12. nastoupit čtyři nováčci Radek Černý, Lukáš Jarolím, Lukáš Zelenka a Jan Flachbart, s tím, že se stále jedná o Patriku Bergerovi.

Boleslav, Žižkov, Budějovice...nové adresy plzeňských talentů

Sparta by se měla poslední den kalendářního roku spoléhat na jméno jako Novotný, Lokvenc, Sionko, Horňák či Blažek, jenž bude jediným stále aktivním fotbalistou soupisky. Rival z vršovického Edenu zase vyrukuje se jména jako Kozel, Kuka, Hyský či Došek.

V minulém měření sil se poměrem 5:4 radovala domácí Slavia, která si tak připsala devatenáctou výhru. Sparťanští interncionálové doposud zvítězili pouze v pěti případech: "Letos bychom tu bilanci chtěli změnit, ale už jsme ve věku, kdy si to derby chodíme hlavně užívat a chtěli bychom hlavně bavit diváky," citoval web ceskatelevize.cz slova Vratislava Lokvence.

Sešívaní by ale svou vítěznou bilanci rádi zaokrouhlili na jubilejní číslovku dvacet: "Samozřejmě chceme vyhrát, ale s ligovým derby se to nedá srovnávat. Je to spíše o zábavě, i když to v určitých fázích může být vyhecované," přiznal Radek Černý, jehož slova publikovaly stránky ceskatelevize.cz.

Předběžné soupisky pro derby:


Sparta: Jaromír Blažek - Jan Flachbart, Milan Fukal, Radim Holub, Michal Horňák, Vratislav Lokvenc, Antonín Mlejnský, Jiří Novotný, Libor Sionko, Luděk Stracený, Lukáš Zelenka, Marek Kincl, Michal Pospíšil.

Slavia: Radek Černý - Lukáš Došek, Tomáš Došek, Tomáš Hunal, Martin Hyský, Roman Janoušek, Jaromír Jindráček, Tomáš Klinka, Luboš Kozel, Pavel Kuka, Martin Müller, Adam Petrouš, Ivo Ulich.

Jak to bylo u Řepky s odmítnutím mentálních tréninků?